Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány hónap/év után lesz...

Hány hónap/év után lesz látványosabb eredménye ennek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Életmód váltásra volt szükségem, ez leginkább az étkezést illeti, illetve már hiányzott a komolyabb mozgás, a sok izomláz, meg a küzdés.


Alapvetően csinos, vékony vagyok. Régebben sokat sportoltam, így egészen izmos vagyok, nincs rajtam túl sok felesleg, az is leginkább combon és fenéken. Szeretnék izmosabb, tónusosabb lenni.


Heti 3 súlyzós, 3-4 50 perces aerob edzésem van, természetesen megfelelő, kiszámolt étrend mellett.


Mennyi idő után láthatok magamon látványosabb eredményt?


22N


2015. márc. 2. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Néhány hónap után már látszik valami, de szerintem ne nézegesd magad egy évig, azután biztos fogsz látni fejlődést. Persze, ha jelenleg szálkásító diétán vagy, az azért meglátszik előbb, de izmot felszedni elég hosszú folyamat.
2015. márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kis eredmenyek hamar latszanak. Nyarra peldaul sokat fejlodhetsz
2015. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De ha nincs nagy felesleg rajtad, én mindenféleképp tömegnöveléssel kezdeném, így fejlődik csak az izomzat. Viszont akkor nem kell ennyi aerob edzés, vagy ha megy is, nem kell ilyen sokáig. Zsírt leadni és izmot építnei úgyse tudsz egyszerre.


Magadon elég hamar láthatsz változást, de egy jó alakhoz 1 év kell.

2015. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a tanácsot.


És mennyi ideig kéne a tömegnövelést csinálni? Tudtok erre javasolni valamit?

170 vagyok 56kg-val

2015. márc. 2. 10:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Kezdőként egy évig mehet szerintem. De ezt így nem lehet megmondani. Ha valami okból nagyon zsírosodsz közben, akkor lehet hamarabb kell váltani szálkásító diétára. De jobb tömegelés alatt ilyen esetben viszább venni a szénhidrátból.


Tehát nincs kimondottan időhöz kötve, rajtad áll. Van aki elvan egy kicsit zsírosabb formával is, engem viszont már a 17% testzsír az örületbe kerget.


Szépen elkezded, figyelve hogy havonta 1,5kg-al menjen felfelé a mérleg, tükörben figyelve, ez minél kevesebb zsírral járjon. Aztán majd látod ez meddig mehet.

2015. márc. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Stephnek igaza van teljesen, de másfél kiló havi, az rettenet sok egy nőnek! Havi nagyon max egy kiló, de annak is zsír egy része. Tapasztalat sajnos :(
2015. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nah igen, itt mindig megvagyok lőve, mert ugye a nők elég nehezen izmosodnak. Férfiaknál sokkal könnyebb számokkal dobálózni :D
2015. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Finoman szólva igen :)


Amúgy a kérdésre visszatérve, én öt hónapja kezdtem, már elég látványos, de szerintem minimum még egyszer ennyi kell majd, az igazán jó eredményhez.

2015. márc. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsaitokat, megfogadom őket. :)
2015. márc. 3. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!