Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor gyógyulok meg hamarabb,...

Mikor gyógyulok meg hamarabb, ha edzek vagy ha nem?

Figyelt kérdés

Arcüreggyulladásom van már pár napja, a fél pofám fáj, főleg ha előrehajolok akkor még jobban érzem a nyomást/lüktetést.


Nem azért kérdezem hogy most ezzel kibújjak az edzés alól, de használna neki vagy nem? Mert ha igen akkor természetesen leszarom a fájdalmat és csinálom. De mi lenne jobb megoldás ha gyorsabban akarok gyógyulni? De komolyan ciki még ezt leírni is, nem vagyok gyenge, csak nem tudom melyik lenne jó..


2015. febr. 27. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az edzés elég nagy stressz a szervezetnek. Ezért is kell fokozott vitamin és ásványianyag bevitel a sportoló embernek. Betegen nem tanácsos az edzés, inkább pihenni kell és gyógyulni.
2015. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Pihenj. Mindenképpen.
2015. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget.
2015. febr. 27. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp pihenj! Én is kihagytam most egy hetet betegség miatt. De az se baj, ha többet kell kihagynod, a fő, hogy meggyógyulj!
2015. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!