Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéssel lehet hamarabb...

Milyen edzéssel lehet hamarabb fogyni?

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy van rajtam körül belül 13kg felesleg, azt szeretném valahogy le adni,de fogalmam sincs,hogy hogyan álljak neki. Aki tud segíteni pls írjon.

Sokan mondják,hogy diéta,de anyagiakból adódóan nem igen tudom betartani.



2015. jan. 21. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
ez a legsiralmasabb kifogás. ha dagadt vagy, az azért van, mert több kalóriát juttatsz be a szervezetedbe, mint, amire annak szüksége van, tehát többet eszel, mint amire szükséged van, ergo, egy olyan diéta, amitől fogynál, kevesebb mennyiségű kaját jelent.. max csak lusta vagy olyan élelmiszerekből összerakni a diétás étrendedet, amikhez hozzá tudsz jutni az anyagi okaidból.
2015. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Testömeg kilogrammonként.

2gramm szénhidrát

3gramm fehérje

Fél gramm zsír

Ez alapján kezd.

Ha heti többet fogysz 1 kilonál,akkor elmeld a szénhidrátot 3 grammra,ha heti nincs meg az 1 kilo fogyás,akkor csökkentsd le 1 gramm szènhidrátra...persze ttkg-onként

De a 2gramm jo lesz szerintem.

Ird be googlébe kedzőknek edzésterv...és keress valami jot.


Bcaa is kellene.

Fehérje+gyors ch edzés utánra.


Ezekből kéne összeállitanos az étrendet.

Szénhidrát.

Barna kenyér,barna rizs,puffasztott rizs.

Fehérje

Hal,csirke mell,pulyka mell,marha,tojás

Zsir

Ezt adja a fentebb sorolt kajákban lévő zsít összesége.


Ez lenne a helyes eljárás....és ezt is csak akkor észerű,ha már van tömeg


Vagy éhezteted magad és edzel,ami szart sem ér.

2015. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!