Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet összeveszés...

Hogyan lehet összeveszés nélkül a tudtára adni egy túlsúlyos lánynak hogy szemét kaját ezsik amitől hízik?

Figyelt kérdés

Egy jó 90+-os lány segítséget kért tőlem suliban, hogyan tudna lefogyni és mellette edzeni..

Megmuattam neki budybuilderen pár neki készült edzéstervet plusz elmagyaráztam hogy nem koplalni kell hanem életmódot váltani meg tisztán kajál..sovány hús, sok zöldség, rostban gazdag ch forrás és mindent pontosan számolni.

És oké, csak a gond hogy mellette a suliban zabálja a sajtos gombás jó zsíros nagy kerek melegszendókat.

És tegnap előtt is órán megevett egy zacskó nápolyit aminek a csomagolását tanítás után én kivettem a padból és másnap azzal kezdtem hogy nézze meg mennyi ch van benne és ebből mennyi cukor..és hogy így a büdös életbe nem fog menni ha rendszeresen ilyesmiket eszik.. Mire megsértődött. Most akkor hogyan tudok segíteni ha mégcsak meg sem próbálja betartani a diétát?


2015. febr. 14. 13:23
1 2
 11/11 *Glissade* ***** válasza:
Mert ma már a kövérség természetes jelenség.
2015. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!