Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1. Hogyan mérik a kar izomzato...

Takacs Lorand Robert kérdése:

1. Hogyan mérik a kar izomzatot? 2. Protein és zsir égetök nélkűl menji idö alat lehet koocka hasam? 3. Mivel tudnám potolni a zsirégetö szereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok elöször is bocsánatot kérek hogy egy kérdés helyet háramt kérdezek de ezek a kérdések már egy ideje foglalkoztatnak és nem tudom rájuk a választ.


1. Mostanában mind halom minden hol hogy valakinek 30-40-45 ös kara van ez mit jelent pontosan és hogyan lehet mérni?


2. ahogy tudom elég sokan használnak Testépitéshez proteint,zsirégetöket néhány haveromal egyszere kezdtűnk el Gyurni ök ezekel a szerekel csinálják és két honap alat elég szép eredményt értek el én ezek nélkűl csinálom és nem sokat fejlödöt az izomzatom jön lasan a nyár és szeretnék kockahasat ezek nélkűl idén nyárra megvalosulhat a tervem vagy csak a jövö nyárra?


3. ahogy mondtam a 2. ban a haverjaim proteint,zsir égetöket használnak nekem ezekre sajons nincsen pénzem nem tudtok valami modszert amivel valamenjire lehet ezeket potolni?



2015. febr. 11. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A protein FEHERJE nem szer hanem kaja. Ok azert fejlődnek mert normalisan csinaljak te meg nem.
2015. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a haverjaid tömegnövelés közben (gondolom tömegelnek, mivel izmosodás a cél) zsírégetőt használnak, egyszerűen ostobák.


Az izmok meg fehérjékből épülnek fel. Rengeteg fehérjét kell enni, hogy az izmok fejlődni tudjanak. De hogy most táplálékkiegészítőből vagy szilárd kajából fedezed ezt, az mindegy.


A kockahashoz meg nem fűzök semmit...


Az a probléma, teljesen tudás nélkül állsz/álltok hozzá olyasvalamit végezni, amihez azért kell kellő információ, hogy legyen sikere is. De egy alap tudást nyerhetsz a sárga kapszula című könyv elolvasásából.

2015. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Befeszíted a karod és a csúcsos részénél a kerületet leméred mérőszalaggal


2. Protein=kaja, zsírégető=hülyeség. Étrenden múlik a fejlődés meg genetikán. A protein az akkor jó ha szilárd kajából nem bírod bevinni a napi adott fehérjemennyiséget illetve edzés után egy jó dolog. ÉS EZEK NEM VESZÉLYESEK!


3. Egy összeállított étrend ès ennyi az egész.



Mindenképpen olvasd el a Sárga Kapszulát, hogy többet tudj a dolgokról.

2015. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. febr. 12. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!