Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmos, kockas has miert...

Izmos, kockas has miert domborodik ki?

Figyelt kérdés

NEM a roidhasra gondolok.


De most is lattam az öltözőben egy atlagnal kicsit izmosabb,sportos csávót akinek a szálkás hasizma gömbölyött ki,mintha egy labda lett volna a gyomraban.

Ez mitől van?


2015. febr. 7. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet pl a növekedési hormontól
2015. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem hinnem hogy hasznal ilyet,mar évek óta latom neha,nem lett sokkal izmosabb. Kb olyan alkat mint egy vizilabdas csak kicsit kidolgozottabb.
2015. febr. 7. 16:52
 3/10 anonim ***** válasza:
En is ilyen tipus vagyok és én is naturálba nyomatom.nekem azert nincs hasam.de ha tukorben oldalrol nezem magamat akkor nincs lapos hasam:)
2015. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem biztos, csak ez is egy lehetőség. vannak akiknek könnyebben kitágul a gyomra, ha úgy kajál, hogy egyszerre nagy adagokat eszik. de nyilván csomó oka lehet még
2015. febr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezekre az okokra vagyok kíváncsi.

Lehet hogy csak nem eleg fejlett a hasizom?

2015. febr. 7. 17:10
 6/10 anonim ***** válasza:
mindenkinek kitolodik ha nem feszit rá
2015. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos nagymama megetette!
2015. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak erős törzse van nagyon a teste többi részéhez képest és így magasabb testzsirszázaléknál is jobban látszik
2015. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Táplálék miatt is lehet, lehet gluténintoleranciája, lehet gluténnal összefüggő tünetegyüttese ami pl. haspuffadásban merül ki, vagy sokat evet, sokat ivott, vagy genetika
2015. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

--gömb--


Zsigeri zsír.

2015. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!