Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magosi Zsombor féle test...

Magosi Zsombor féle test mennyi idő?

Figyelt kérdés
Majd szeretnék indulni versenyre, Men's Physique kategóriába de még fiatal vagyok. Egy olyasmi test mint Magosi Zsombornak van kb. hány év? Tiszta kaja, tápkieg, edzés stb. Tudom ugyanolyan nem lehet, genetika, tapadás. Ezeken múlik
2015. jan. 17. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha lősz fel magadról képet, még érdemben is lehet válaszolni, így csak levegőbe beszélés menne.

Dopping nélkül szerintem 3 év minimum, és alsó hangon, de a kiindulási állapottól is függ.

2015. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tkodit ***** válasza:

Ez naturálon teljesen esélytelen.


Egyébként 4-5 év edzés után, ha jól csináltál mindent, akkor már nagymértékű fejlődés nem várható, na persze koxolva más a helyzet.

2015. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Munkissrác válasza:
Minden nap 1 óra kardio edzés a hetének az egyik összetevője, a többi edzés súlyzós, de nem tudom mennyi?
2015. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!