Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét javasoltok?

Milyen fehérjét javasoltok?

Figyelt kérdés
Kidolgoztam a megfelelő étrendet és edzéstervet magamnak, már csak egy jó kis étrend-kiegészítőre lenne szükségem. Azt szeretném kérdezni ti melyiket ajánljátok? 100% Whey, Elite Whey, Mutant Whey, Volumass 35 prof vagy esetleg egy másik fajtát, kérlek indokoljátok is. Illetve ha van még valami ami nagyon fontos lenne ezek mellé pl vitamin vagy valami akkor azt is megköszönném ha írnátok. Magyamról annyi ha ez segít hogy 19 éves kb 190cm-83kg nem hízékony.

2015. jan. 16. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:

scitec 100% whey pro


az elmúlt 2 évben kipróbáltam minden népszerû fehérjét, de maradok ennél, mert ennek van a legjobb íze, és nincs akkora árkülönbség, hogy megérje az ízen spórolni...

persze mondhatják sokan, hogy nem az íze a lényeg, de mikor az 5. ganyé ízû 5kg-os vödröt üríti az ember, akkor már más a vélemènye.

2015. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is a 100% whey -t ajánlanám.


Az ízén nagyon könnyen lehet mindegyiknek javítani..A legtöbb fehérjének alapból nincs egy kellemes íze (van, ami nem rossz, de a finomtól messze van). Persze egyéni tolerancia kérdése.

2015. jan. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 - palilaci - ***** válasza:

Fehérje:

MHN Whey pro

Nagyon jó minőségű és ízű protein amihez olyan extrák vannak hozzáadva mint a BCAA és a Glutamin. Árban veri az itthon agyonhypolt fehérjéket és persze összetételben is.

A sciteces "fehérjéről" már elmondtam a véleményem, veszekedni meg nem akarok.

Multivitaminnak viszont a Mega Daily One plust ajánlom

2015. jan. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
legyen bármi a véleményed, az mhn pont ugyan abból van, mint a scitec, csak más az ízesítés.
2015. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 - palilaci - ***** válasza:
Igen csak az egyik 100grammjában 80g fehérje van, a másikban meg 69 és azért az árért szerintem ez lehúzás....
2015. jan. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezeket a számokat honnan veszed mégis? Mert a termékleírásoknál nem ezek vannak
2015. jan. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 - palilaci - ***** válasza:
"Amino Acid mátrix" néven megtolták a fehérje%-ot így ráírhatják, hogy 73-74%-os. Ez olyan amikor kreatinnal megpumpálják a marhaprotikat..... csak ugye a taurin az filléresebb áru ;D
2015. jan. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pailaci jól mondja. Amit én ajánlok: Stillmass, ízben jó, csoki-sütisre aki rámondja hogy rossz, az b*zi!
2015. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én még kibővíteném a listát a myprotein impacttal. :)

De az mhn se rossz, én ezt a kettőt használom váltogatva.

2015. jan. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tap bela ***** válasza:

A Mutant Whey esetében egy kis adalék.....


A Fit Foods Ltd. kanadai vállalat, "Mutant Whey fehérjéje ellen panaszt nyújtottak be november végén. 40 áruház polcán található Mutant Whey fehérjét hasonlítottak össze.

A panasz nyílvános pdf. formátumú beadvány tartalmazza a termék laboratóriumi bevizsgálásának eredményeit is. A panaszos a termék csomagolásán 44g tejfehérjét olvasott, ami magába foglal 17g aminosavat, de a címkén 22g fehérje van írva.

[link]


A laborvizsgálatok alapján 32,576g az össz. amino, szemben a gyártó által írt 44g helyett. Ebből szabad aminok 8,584g/2 adagolókanál, amely magában foglal glicin, treonin, alanin és triptofánt. Az alanin nem szerepel a termék címkén. 3,886g taurint találtak / 2 adagban. A termék címkén azt állítják, hogy 17g l-glutmain és EAA (leucin, valin, izoleucin "BCAA") mix van. A laborvizsgálatok kimutatása szerint azonban 7,356g BCAA /2 adagban és nulla L-glutamin van a fehérjében.

2015. jan. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!