Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van ez a testépítők...

Miért van ez a testépítők gondolkodásában?

Figyelt kérdés

Minap beszélgettem vizilabdás barátommal a motivációról és igazából a legtöbb training motivation videó gyúrósóknak szól.

Én is járok edzeni és néha azt érzem, hogy nincs kedvem hozzá. Tudatosan kell megtalálnom a motivációmat.

1 éve edzek egyébként és van eredmény. Az eredmény és az újabb célok jelentik nekem a motivációt de mint mozgáskultúra szerintem baromi unalmas.


Nem értem, hogy a gyúrósok miért gondolják azt, hogy csak az lehet "férfi" aki 100%ot nyújt a teremben?

Drugs Bunny is olyan harsányan és arrogánsan osztja a véleményét, hogy aki gyúr az egyen rendesen meg szedjen vitaminokat meg mit tudom én. Olyan könnyen tud véleményeket osztogatni.

Ritkán de van olyan, hogy nagyon fáradt vagyok és nem megyek le edzeni.. szinte már lelkiismeretfurdalásom a testépítő világ attitűdje miatt.

Régebben boxoltam, oda azért mentem mert szerettem azt a mozgást, a küzdelmet. Volt értelme, értsd jobban verekszek.


Mint ha ez a "sport" nem is az élvezetről szólna hanem sokkal inkább az örjöngésről meg a magamutogatásról.


Néztem egy Red Rock Videót a scitec tv csatornán ahol azt vettem észre, hogy a kérdező gyerekek mind szorongósak, tele vannak megfelelési kényszerrel ergo nem boldogok.


Ez a fitness világ tévútón jár?

Én nem látok valamit jól?



2015. jan. 15. 13:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

le szeretném szögezni: senkit nem akarok megsérteni, csak a véleményem írom le.


"Mint ha ez a "sport" nem is az élvezetről szólna hanem sokkal inkább az örjöngésről meg a magamutogatásról. "


mert a testépítés nagyrészt tényleg a magamutogatásról szól. vegyünk egy egyszerű példát: itt is olvasom az amatőr testépítők hozzászólásait, elég nagy szájuk van, és nekiesnek mindenkinek. a többségükről kiderül, h vagy nagyon vékonyak (voltak), vagy alacsonyak stb. ergo komplexusosak, ebből fakadóan maximalisták, és nekiesnek mindenkinek, aki nem tartja annyira a diétát, vagy csak edzeget.

sok testépítőknek ( amatőröknek is) nincs semmilyen hobbija vagy témája edzésen kívül, így persze hogy a maximumot akarják nyújtani, és görcsösek. ha nem teljesítenek, úgy érzik, h nem érnek semmit.


könyörgöm, drugs bunnyt meg hagyjuk már. mond jó dolgokat, de a frusztrált ember mintapéldánya. képes egy helyesírási hiba ( ami sokszor rövidítés) miatt őrjöngeni és toporzékolni, meg állandóan ellentmond saját magának. pszichésen nagyon nincs rendben az az ember.


"Nézzétek meg, ez respect. NEM HOLMI LEBZSELŐS EGYETEMI oktatás után, hanem kemény fizikai munka után megy le edzeni."


:D

ugye ilyet nem éppen az ír, akinek 5 diplomája van. gyanítom, ezen mondatok írója nem sokat koptatta iskolák padjait. amúgy erről az emberről szintén lerí, h mennyire frusztrált.

2015. márc. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!