Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pihenőnapokon mennyi CH-t...

Szintiszoli123 kérdése:

Pihenőnapokon mennyi CH-t hagytok "vacsorára"?

Figyelt kérdés

A következők érdekelnének:

-testtömegetek

-mit csináltok (szintentartás/tömegelés/szálkásítás)

-mennyi az edzésnapi Ch beviteletek

-mennyi a pihenőnapi Ch beviteletek

-pihenőnapon mennyi Ch-t hagytok "vacsorára"? - itt nem a lefekvés előtti túró vagy csirke-zöldség vagy kazeinshake stb. érdekel, hanem a pl. csirkerizs vacsorában lévő Ch mennyiség, amit este 7 körül (?) betoltok.

-hány órára esik ez az étkezés és ehhez képest mikor van a lefekvés.


Ha ez így már "elmész a 3,14-csába" szinten túl sok megválaszolandó, akkor elég csak a "mennyi CH a vacsora"-ra válaszolni :)


Aki mégis veszi a fáradtságot, annak hála.



2015. jan. 11. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:

75 kg.

Tömegelek.

Ugyanannyi az edzés napi és a pihenőnapi is, kb. 5 grammot viszek be, tehát olyan 375 gramm körül van.

Megmondom őszintén, nálam ilyen nincs, hogy szénhidrátos vacsora és akkor lefekvés előtt már nem eszek szénhidrátot. Van, hogy este 10-kor is eszek rizst. Azt nem tudom, hogy mennyit, úgy osztom el, hogy estére kevesebb maradjon. Ez lehet, hogy nem a legjobb, de általában így jön ki.

2015. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

-76kg

-tömegelés, lassan

-300g körül, inkább zsírokat preferálom

-nem változik a ch bevitelem, abban hiszek, hogy kell a regenerálódáshoz pihenő napokon is, ezért amit este eszek szépen betölt másnapra

- változó, hogy mennyit hagyok vacsorára van amikor 100grammot is este 10-kor, éjfél körül alvás

2015. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

~82 kg

-unortodox, se ez se az, egyfajta alapozás

-edzésnap: ~280g

-pihenőnap ritkán van, de akkor is ugyanannyi

-18:30 az utolsó étkezés, illetve ivászat, mert le van turmixolva az egész kaja 6 liter vízben, amit literjevel megiszok 2,5 óránként, azaz ugyanannyi a ch, mint a többi adagban. Elvileg 8-kor már alszok.


Régebben, amikor még nem fertőződtem meg unortodoxiával, akkor általában úgy volt, hogy 8 egyenlő rész kétóránként, így 8-kor volt az utolsó. A ch 700-1000g volt.

2015. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem miért turmixolod le az egész napi kajádat?
2015. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg akkor kezdtem leturmixolni, amikor egy kiló rizst nyeltem be egy nap. Azt soha nem kanalaznám be, így kézenfekvő volt a turmix. Azóta megszoktam, hogy nem kell nyammogni semmin. Na meg most fénymag a kaja, amit csak hantolatlanul lehet kapni, és a héjtól csak szűréssel tudok megszabadulni, ez is egy szempont.
2015. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de ez egy nagyon hülye dolog szerintem. Ez az emésztőrendszerednek biztos, hogy nem tesz jót. A turmix eleve egy kompromisszumos dolog, de, hogy az egész napi kaját így vidd be... azért az emésztésnek része a RÁGÁS is.
2015. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem jó így. 2,5 éve így csinálom, nem volt gondom belőle.
2015. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

87kg

Tömegelek

Ugyan annyi a ch edzés és pihenőnapon ami 4 tsk

85 gramm és 3 órával lefekvés előtt.

2015. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2015. jan. 12. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!