Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet, hogy tényleg ennyire...

Lehet, hogy tényleg ennyire testképzavaros lennék?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve foglalkozom testépítéssel.De ha tükörbe nézek azt látom, hogy egy átlagos vagy átlagon aluli fizikumom van. Tényleg nem vagyok hatalmas,felkarom 39 cm mellbőségem 113 cm.(Most csak ezeket tudom igy fejből :D ) testzsírom pedig 12-15 körül lehet. Bárkit akit meglátok az utcán azt hiszem hogy nagyobb mint én. De bárhova megyek ismeretlen helyre mindenki megdícsér meg mondja hogy milyen jó fizikumom van. Ez a "betegség" tényleg ennyire súlyos, hogy egy vézna pálcának látom magam ? :D
2014. dec. 29. 21:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vegen megy egy csaj rak minket helyre:)
2014. dec. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
:-* Az egészséges önbizalom nem nem kérdése;-)
2014. dec. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ugy konnyu onbizalmat epteni ha lany vagyok es a pasik futnak utanam.PAsik utan ritkabban futnak a csajok:)

Te popsidat,es cced megdcserik a fiuk.Fiuk Feneket megszoktatok nyiltan szemtol szembe dicserni? Hat nemgazan.tt az onbizalom :)

2014. dec. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ami igaz az igaz :-) De a pasik fenekét is meg szoktam dícsérni:-) habár nem szemtől szembe:-) az ehhez már túl bizalmas dolog :-) de úgy általában simán mondom egy jótestű pasinak, hogy jól néz ki :-) Múltkor is én győzködtem a haveromat, hogy ne koxoljon, mert állat jó teste van, fekesleges:-)
2014. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*felesleges
2014. dec. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen kép a neten:

Az edzés első napjától kicsi vagy,mert sose leszel akkora amekkora szeretnél lenni.

2014. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!