Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok olyan testépítőt...

Tudnátok olyan testépítőt vagy hozzáértő személyi edzőt aki ír cikkeket esetleg könyvet a kezdő és haladó testépítésről?

Figyelt kérdés
olyasmire gondolok mint a sárga kapszula (szóval nem felfújt kokszos cikkre vagyok kíváncsi)csak hitelesebb forrásból
2014. dec. 22. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem elég hiteles az neked?
2014. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1. mert elég sok támadás és ellentmondás éri
2014. dec. 22. 22:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Ellentmondás nem érhet valamit, valami viszont lehet ellentmondásos. Az meg hogy ki és mit támad rajta, igazán érdekelne, mert aki abban kifogásolhatót talál, az vagy h.lye, vagy h.lye.

Ami ott le van írva, az a minimum amit a táplálkozásról, edzésről, és a kiegészítő dolgokról tudni kell. Szóval a testépítés 101.


Kíváncsi lennék melyik része ellentmondásos, vagy támadható

2014. dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Drugs Bunny véletlenül sincs a kox ellen.

/Értsd a szarkazmust!/

2014. dec. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nézz körül itt: [link]


Brian - a szerző - abszolút naturál párti, nem úgy mint a Bunny, aki prédikálja a marhaságait, hogy csak a versenyzőknek lehet cuccozni, de közben meg még a manuálterapeuta spanja is tele van baszva, meg Béci is, aki meg elvileg már üzletember főállásban. Nem beszélve arról, hogy Bunny is csak akkor nézett ki valahogy, amikor kokszolt, meg még utána egy darabig, amíg maradt valami a kokszos izmaiból, azóta meg semmi, csak a zsírdisznóság.

2014. dec. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Rendszeres olvasója vagyok az említett blognak, mindemellett a sárga kapszula teljesen jó egy egyszerű ismeretterjesztésre, és kezdőknek. Nyilván ezen kívül utána kell olvasni rengeteg dolognak, de ez az alap.


Ahogy Brian, én is teljesen naturál párti vagyok, és Bunny is az. Az, hogy kimondja bunny is a frankót, hogy a profik cuccolnak, és hogy AZON A SZINTEN ez elfogadott, nem azt jelenti hogy pártolja a dolgot. Mindig felemeli a hangját a k.csög hobbisták ellen, akik telinyomják magukat, illetve mindenkit kritizál, aki ész nélkül műveli ezt a remek sportot.


Egyszerűen testépítő versenyen lehetetlen lenne kiszűrni hogy ki cuccozik (még a naturál versenyeken is sok a koxos), így ez az elfogadott hogy mindenki "csal". A többi az értelmetlen fröcsögés, nem is reagálok rá.


A sárga kapszula teljesen kompetens, és jó információs forrás egy kezdőnek. Valaki írt egy PM-et, és elég vicces dolgokat nevezett meg mint hiba. Az hogy egyeseknek a személlyel van problémájuk ne tévesszék már össze a SK hitelességével. Hitler festményei is szépek, mégis egy diktátor volt, aki milliók haláláért felel

2014. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak nekem Bunnyval az a bajom, hogy ezt mondja, közben meg ott a Kares, aki hót zicher, hogy tele van, pedig nem versenyző, soha nem is volt. Aztán ott a Béla, már rég nem versenyző, mégis tele van még mindig. Ezek a dolgok meg számomra eléggé hiteltelenítik a mondandóját.
2014. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. namármost a bunny, vagy az anyád hol tehet arról, hogy a karesz, meg a kathibéci televan, mint a délibusz?


2. az SK-t tök mindegy ki írta, lehetne akár stephen hawking is, attól még jó. Ha ronnie coleman lerja, hogy egy 30 centis fekete műf4sszal a seggedben eddz, mer attól leszel izmos, akkor rohansz a szexshopba bevásárolni?

2014. dec. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A második pontot gondolom nem nekem szántad. Az elsőre meg annyit tudok mondani (azon kívül, hogy látom, megtanultad Bunnytól, hogy minden válaszban legyen benne legalább egyszer, hogy anyád), hogy ez olyan, mintha drogosokkal venné körbe magát, miközben folyamatosan a drogok ellen is papol, hogy mennyire idióta, aki csinálja. Teljes hitelvesztés.


A koksszal is pontosan ez van, de le is vezetem neked, bár elég egyszerű és evidens. Tehát azt mondja, hogy aki nem versenyzőként kokszol, az egy f***, közben meg ilyen emberekkel barátkozik. A mondást pedig ismered: Madarat tolláról… Meg hát az is kissé fura, hogy lényegében a barátait oltja le folyamatosan, amikor a koksz ellen agitál, hogy csak a hülyék nyomják. (Meg a versenyzők, de ezek a spanjai nem azok, marad a hülye opció.)


A dohányosokra is mindig azt mondja, hogy ezért, meg azért sz** emberek, akaratgyengék, stb., és nincs is dohányos haverja, mert nyilván az őt is minősítené. Érdekes módon a kokszosoknál nem találja meg ezt az összefüggést.


De lehetne még sorolni különféle példákat is, mert az semmilyen körülmények között nem hiteles, hogy valaki felszólal bizonyos emberek ellen, közben meg velük spanol.

2014. dec. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!