Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért kérdezik sokan teremben,...

Miért kérdezik sokan teremben, hogy sportolok-e valamit?

Figyelt kérdés

(18L)

egy éve kezdtem komolyan az edzést, de már olyan 2-2és fél éve edzek, csak régen tök tudatlan voltam ezért azt inkább nemis nevezném rendes edzésnek :D

felszedtem kb 10 kilót, és mostanában már többször előfordult hogy a teremben random emberek odajöttek miközben edzettem és megkérdezték hogy mit sportolok mert hogy milyen izmos vagyok.. és amikor mondom hogy csak itt edzek, akkor mindegyik azt kérdezi, hogy tényleeg, csak ez?? miért nem gondolják hogy az ottani edzéstől lettem izmos? miért feltételezik hogy valamit csinálok mellette? mármint nemtudom, de nekem az ottani edzés nem a "csak ez" kategória, nemhiszem hogy ennél kéne több.. :D


2014. dec. 12. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk?
2014. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pörölyfej Béla ***** válasza:
100%
Hát nőként nehezebb dolgod van, tehát lehet, hogy szép eredményt értél el és ezért kérdezgetik.
2014. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kanosak
2014. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1: csak le akarnak szólítani, egy ilyen átlátszó bókkal

2: kivételesen jól edzel, nem úgy mint a legtöbb id.óta p.csa akik 2 kilós súlyokkal a kezükben csinálják a kitöréseket.

Ha formás akar lenni egy nő, és izmos, feszes hasat, feneket stb akar, akkor nyúljon hozzá a súlyokhoz (feltételezem te normálisan edzel, mivel NŐKÉNT felszedett kilókról beszélsz pozitív értelemben)!!!


szóval lényegében az első, mert a többi ahhoz képest irreleváns.

2014. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg meg olyan ritka az olyan csaj, aki mer normálisan edzeni a konditeremben, hogy aki mégis izmos, az valami mást űz (kajak-kenu, pl.). Esetleg az arányaid is erre következtetnek.
2014. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azért visszakérdeznék, hogy ti vajon miért is jártok ide?
2014. dec. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hahaha ezen jót nevettem!:))))
2015. jan. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!