Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kis súlyokkal szabályosan,...

Kis súlyokkal szabályosan, vagy nagy súlyokkal ahogy megy?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, fél éve foglalkozom a testépítéssel, haladok is szépen, viszont nem akarom nagyon megterhelni magam. mert jönnek a "nagyobb" súlyok.. tehát hátra 70kg, fekve nyomás 70kg.. és ez nem sok konkrétan, de azért ha megnézzük mégis. akkor is fejlődnék ha kisebb súllyal szabályosan csinálnám?

2014. dec. 7. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
He nem szabalyosan csinalod a gyakorlatokat elobb-utobb meg fogsz serulni. "Sokat akar a szarka, nem birja a farka."
2014. dec. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha szabályosan csinálod sokkal jobban fejlődsz...edzésterved?
2014. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hétfő: Mell tricepsz

Kedd: Hát bicepsz

Szerda: váll

Csüt./péntek: láb has.

2014. dec. 7. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:
szabályosan. :)
2014. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nehéz így meghatározni, hogy "kicsi" meg "nagy" súly :)

a lényeg mindig a szabályosság, kontrolláltság. és ezen belül csináld akkora súllyal, amivel még éppen megy. ha érzed az egyik sorozat végén, hogy na, az utolsó három már nem volt jó, akkor veygél le egy kicsit (!), és a következő sorozatban figyelj oda még jobban, és hidd el, hogy ugyanannyira ki fogsz fáradni :)

én pl szoktam olyat csinálni, hogy megvan 4 sorozat egy gyakorlatból, mondjuk egséz jól ment, na akkor most felrakok még valamennyit és nyomok egy 5.-et, de csak amennyi megy. ha 4 ismétlés, akkor 4, csak addig csinálom, amíg szabályos :)

2014. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!