Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gettóban hogy tudják, úgy...

Gettóban hogy tudják, úgy kigyúrni magukat a feketék?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 21:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Koksszal.
2014. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tudnák? Amúgy az amerikai filmekben látod, hogy ki vannak gyútva?
2014. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
És az ilyen danabol kaliberű cucc biztos elég? Mert vannak nagyon durván kinézők is.
2014. nov. 8. 21:06
 4/20 A kérdező kommentje:
Neten is látni ilyeneket. Most nem Hannibálra gondolok és csapatára.
2014. nov. 8. 21:06
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A danabol is eléggé odapakol, hozza tömeget, csak alkattól függően van akinél fele zsír és víz lesz.
2014. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én azt hittem, hogy nem sokat ér, de beigazolódott ismét, hogy hinni a templomban kell.

Végül is nem hiszem, hogy ezeknek kiszámolt étrendje, meg nagy gondosan kidolgozott edzésterve. Úgy látszik majomkodnak valamint, mert ugye van idejük meg eszik a kokszot.

2014. nov. 8. 21:13
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtam, hogy ők danabolt nyomnának. Pl a boldenon is olcsó amcsiban, eléggé el is terjedt a szegényebbek között is. Az ugye szuris, de minőségibb izmot hoz. De van még rengetegféle cucc.
2014. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Akkor meg pláne, hogy fejlődnek szépen.
2014. nov. 8. 21:18
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért akik a hoodban laknak azoknak is csak egy kis része van annyira kigyúrva.

Többségük teljesen átlagosan néz ki.

Am. az ilyen ultra-nagydarabok szteroidoznak és alvilági termekbe járnak.

Az étrendre meg sz*rnak, de koksz mellett még úgyis lehet sokat fejlődni.

2014. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom egyszer láttam valami videót amiben összeverekedtek. Az egyik eléggé ki volt pattintva, volt rajta rendesen tömeg, de a bunyót nem bírta, mert nem tudta lerendezni a fogpiszkáló ellenfelét aki ötöd akkora volt, ráadásul alig kapott levegőt. Gondolom futni nem jár. Lehet látni még sok ilyen YT-n is, főleg az ilyen "bandatagok" vannak kigyúrva.
2014. nov. 8. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!