Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin kúra érdekes hatása?

Kreatin kúra érdekes hatása?

Figyelt kérdés

Üdv, elkezdtem egy krea kúrát, feltöltés van jelenleg, Scitet Attack 2.0, előtte is használtam már, és jól bevált, csak akartam egy komolyabb kreatin készítményt.


A kúra 2. napján viszont érdekes színűvé vált a vizeletem, és ez azóta is így van, erős zöldes sárgás lett, ez a benne lévő festék anyagoktól lehet?

Ha valaki esetleg tudja az írja le, köszönöm!



2014. nov. 8. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínű.
2014. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A poén az hogy, maga feloldott állapotában, erős lila a színe, viszont komoly lehet mert, még az ízesítésen is át üt hogy iszonyat keserű, szerintem az ízesítés miatt lehet a zöld vizelet, másképp nem tudják elnyomni ezt a hányinger keserű ízt, így még aránylag fogyasztható, de én nem is ezért iszom :D nem érdekel az íz.
2014. nov. 8. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a vitamintol sárgul be a vizeletem..

Szerintem nem gond ez..

2014. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Multi PRo? Mert azt is használok
2014. nov. 8. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a multivitamintól van, nem a kreatin színezi a vizeletet.
2014. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez nem probléma? Úgy értem attól még tiszta a vizeletem, mint átlátszó állapotában, csak színezett?
2014. nov. 8. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!