Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 kúra hogyan is csináljam?

1 kúra hogyan is csináljam?

Figyelt kérdés

1 kúrámat szeretném megtervezni.Meta és winstrol-ra gondoltam.

Kúra közben milyen májvédőt ajánlotok?

És a levezetés hogyan nézzen ki?


6 éve edzem naturálon úgyhogy nem vagyok kezdő csak a kox témában.


2014. nov. 8. 09:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bujjál el..

Sok rendör is szét van koxolva!!


Akkor,ha meglátnak egy kigyurt embert az utcán elviszik 20 évre-.-

2014. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha meglatnak egy kigyurt embert, aki nincs feljelentve, nem hirdeti az interneten a torvenyellenes magatartását, és nem kapják rajta, amint éppen bűncselekményt követ el, nincs okuk, joguk elvinni 20 évre.

De nekem volt kollégám jelenleg 5 éves bortonbunteteset tölti. Mert dilerkedes közben lebukott. Lehet próbálkozni.

2014. nov. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Na akkor hogy tisztázzuk a dolgot!

Aki még a neten is tanácsol, az megbüntethetik, ha feljelentik.

Ugye az oldal ip címet tárol, ami felhasználóhoz kötött.

Ha konkrét feljelentés van az ügyben, ez az első amit kikér a nyomozó hatóság.

Nagy sötétségben élsz ha azt hiszed, ilyenért nem kaptak még büntetést.

De kaptak, volt aki egész komolyat.

Régen sok szteroid ajánlgató/fogyasztó itt beszélte meg a kisebb nagyobb problémáját, de voltak más fórumok is.

Amikor a törvény életbe lépett, a rendőrségen belül külön alakult egy olyan osztag, ami csak ezzel foglalkozott, meg is lett az eredménye.

A netes hirdető felületek nagy része, és fórumok tisztára lettek gyalulva, majd horogra akadtak a kisebb nagyobb árusítók is.

Kisfiú így emberkedjél te is, a marhaságaiddal!

2014. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Milyen céljaid vannak? Versenyezni? Erőemelés vagy testépítő versenyeken részt venni?

Mert ha nincsenek ilyen, komoly céljaid, csak nagyobb akarsz lenni akkor hagyd a fenébe. Helyette tűzz ki más célokat. Légy erősebb, végezz erőemelő edzést(ha eddig nem volt), esetleg kettlebellt stb.

2014. nov. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ennyi tudással még ne koxolj, ha még egy utókúrát is kérdezni kell. Másrészt nem itt kell kérdezni, mert honnan tudod, hogy itt mennyire értenek hozzá. Harmadrészt pedig nincs egy kúra csak első.
2014. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!