Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reggel mennék aerobozni, mit...

Reggel mennék aerobozni, mit (t) egyek előtte?

Figyelt kérdés

Szálkásítok éppen, reggel lenne az aerob edzésem délután pedig a súlyzós. Úgy gondoltam, hogy felkelek és utána egyből megyek, így indítva a napot. Mit lehet enni előtte? Esetleg csak fehérje turmixot igyak? Vagy esetleg bcaa-t? Azt is olvastam, hogy jobb éhgyomorra csinálni, most akkor hogy lenne a legjobb?

Utána kell itt is fehérjét inni, vagy valami aminosavat? És mehet utána teljes étkezés? Köszi előre is!


2014. nov. 7. 22:41
 1/7 Tyler913 ***** válasza:
Ha éhgyomorra,akkor semmit. Ettől éhgyomor. Elmégy,lenyomod,utána meg egy bő reggeli.
2014. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt jó éhgyomorra soha. Az a lènyeg hogy ch-t ne egyél előtte, nem muszály éhgyomorra. Lenmagolaj +saláta+ valamilyen fehérjeforrás vált be nekem.
2014. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valamit dobj be előtte, nehogy gond legyen. Zabpehely vagy ilyesmi szerintem mehet nyugodtan.
2014. nov. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne ch ne menjen semmiképp... csak zsír meg fehérje.
2014. nov. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy fél disznót beburkolhatsz, utána jól esik a mozgás.
2014. nov. 8. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogyha szoktál reggel enni akkor jobb ha utána eszed azt meg és isten ments hogy többet egyél mint szoktál. Azért csinálod az aerob-ot szálkásításkor hogy jobban jöjjön rólad a zsír, hogyha többet eszel a kettő üti egymást, hogyha aerob előtt eszel akkor meg pláne.
2014. nov. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy semmit vagy csakis fehérjét. Lehet ez rendes kaja is, ha nem szeretsz üres gyomorra edzeni, például néhány tojásfehérje, megfőzve persze.
2014. nov. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!