Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a tejsavó fehérje, jó...

Ez a tejsavó fehérje, jó edzés után?

Figyelt kérdés

[link]

mellé dextróz.

És még annyi lenne a kérdésen, hogy konkrétan mi a neve annak amiből a tesépítök inni szoktak, az a műanyag aminek a tetején van egy ilyan kis száj.

Kezdő vagyok és ilyen alap dolgot nemtudok sajnos.



2014. nov. 7. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:

elvileg jó az a fehérje, de figyelj , mert natúr. elég gyér íze van, még szőlőcukorral(dextrózzal) is.


shaker a neve.

2014. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

olvastam hogy lehet ízesíteni édesítővel, meg ugye szőlőcukorral.

De ha szőlőcukorral iszom/izesítem akkor ugyan olyan a hatása, mintha külön enném/innám a dextrózt?

2014. nov. 7. 15:25
 3/7 A kérdező kommentje:
elvileg jó csak, vagy gyakorlatban is?:D
2014. nov. 7. 15:27
 4/7 anonim ***** válasza:

gyakorlatban is. azért írtma az elvileget, mert az ember (legalábbis én) szeret ilyen dologban inkább márkásat, megbízhatót venni. ezzel nem azt akarom mondani, hogy ebben porcukor lenne fehérje helyett persze, ezt is ugyanúgy bevizsgálják. de én szeretek biztosra menni, persze pénztárca függő is.


ízesítheted, tömegnövelésnél akár kakóval is. de lehet külön ízesítőket is venni. nincs különbség, hogy egybe rakod vagy külön, nyilván egyben praktikusabb akkor gyorsan lemegy aztán kész.

2014. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na meg magában azért elég tömény a dextróz szerintem :) de kinek mi.. :D
2014. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó.
2014. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat :) ment a zöld.
2014. nov. 7. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!