Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Olykor-olykor megszegem a...

Olykor-olykor megszegem a diétámat, pl édességet eszem vagy valami *nem diétásat*. Ezek egyből elraktározódnak zsírként?

Figyelt kérdés
Kicsit hízós típus vagyok (fiú). Most diétázom. Mondhatom, hogy eléggé lefogytam, de a zsír%-om még mindig elég magas az izomzatommal ellentétben. A kérdésem tehát az lenne, hogy ha hétfőtől-péntekig betartom a diétámat, edzésemet, de szombat-vasárnap egy kicsit *lazítok* és pl. eszem egy kis édességet vagy valami *nem détásat* akkor az egyből elraktározódik zsírként?
2014. nov. 6. 17:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hogyha a csaló kalóriákat is beszámolod a diétába akkor túl nagy gond nem lesz, de ne csinálj belőle rendszert. Olyat szoktam én is pl hogy párolom a csirkét zöldségekkel így nem kell olaj a kajába a fennmaradó zsírt meg pótlom ilyenkor egy zacskó mogyoróval vagy mandulával.
2014. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!