Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1,39-es derék-váll arány rossz?

1,39-es derék-váll arány rossz?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam az 1:1,618 a tökéletes.

Edzéssel mennyire javítható az arány?

Felhozhatom az 1:1,618-as arányra.



2014. nov. 1. 00:16
 1/10 A kérdező kommentje:

Most 107 centis a vállam kerülete, a tökéletes arányhoz ~125 centi kéne.

Fel lehet hozni arra a szintre?

15F (még növésben vagyok valamennyire)

2014. nov. 1. 00:19
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát még nőni fogsz szóval nem tudni még most. De ha ekkora maradnál akkor tuti nem tudnál ennyi izmot felpakolni.
2014. nov. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kár ://

Biztos nem jönne fel 18 centi?

Pl. 2x4 centi a deltaizomra és 10 a trapézra?

Persze így inkább a kerület nő, mint a váll szélessége.

Am. most szinte semmi izom nincs rajtam, és nagyon vékony vagyok.

Kb. hány centivel nőne a kerülete 4 év alatt átlagosnál kicsit jobb genetikával?

2014. nov. 1. 00:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem jönne fel anyni izom hidd el. Na meg keskeny váll széles derék közel sem a jó genetikára utal.
2014. nov. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Biztos nem?

Aziz Shvershian szintén ugyan ilyen aránnyal indult, kiszámoltam, hogy utána meg 1,7-es arányt hozott.

Tudom, hogy tele volt, mint 8 órakor az 1-es villamos, de ettől még 10 év alatt hozható a formája, még ha nem is akkora szárazsággal.

2014. nov. 1. 00:59
 6/10 anonim ***** válasza:
El tudod érni.15 évesen nekem is vízi sikló vállam volt,most meg egyértelműen megvan az adonisz arányom még úgy is,hogy van a hátam alján némi zsír.Viszont abban igazad van,hogy ez a szám csak a kerületre vonatkozik.Extrém példával ha valaki csak mellre és hátra edz évekig,akkor csapott és lemaradt vállakkal is elérheti az arányszámot,pedig egy rondaság lesz optikailag.
2014. nov. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor még van remény :D
2014. nov. 1. 02:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért nehogy pofára esés legyen a vége, hamis remények miatt.
2014. nov. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Pofára esés nem lesz, legfeljebb nem lesz tökéletes az arányom.

Így is lehet jó formát hozni, max. nem olyan jót, mint amilyet egy mezomorf tudna.

2014. nov. 1. 02:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy nem lehet jó formát hozni meg azt sem mondtam, hogy nem tudsz felpakolni a válladra izmot. Azt kérdezted, hogy elérheted-e a kiírt arányt, én erre válaszoltam ha alapból széles a derekad és keskeny a vállad akkor nem, mert 20-on centiket nem fogsz tudni nőni váll méretben mivel a csontozatod adott azt nem tudod változtatni.
2014. nov. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!