Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen étrendetem legyen?

Milyen étrendetem legyen?

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok 45kilo (fogyni nem akarok!) csak izmosodni,formálódni

edzek fenékre,hasra,karra +futok

Ehez milyen étrend kéne? Nagyon jól jönne egy kis segítség hogy mit hogy egyek és egy nap hányszor! Elore is koszonom:)



2014. okt. 22. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ne csak ezekre edz, mert nem leszel aranyos. Teljes testre kell!

Tomegnovelo etrend kell neked, tudsz nezni a neten is, de el is olvashatod hogy kell osszerakni egyet a sajat sulyodra es testalkatodra igazitva, nem nagy dolog nezz utana builderen :)

2014. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend kell és ne fuss sokat, ha izomnövelés a cél.

google-alapismeretek!

2014. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő étrendhez én még annyit hozzá tennék, hogy lányoknál elég 2-3ttkg ch is. A neten 4-6g-ot írnak, a fiúk miatt :) De neked elég 2-3 is, és ha megvan a heti 0,3-0,5 kiló hízás, akkor jó.
2014. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, de nőknél nem kell heti fél kg hízás, mert lányoknál nem jön havi netto 1kg izom, mivel 1/25 annyi a tesztoszteron termelés, mint férfiaknál.
2014. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
A futás az jó az általános dolog és minden téren jó.Fejleszti a tüdőkapacitást,a mellkas növekedést,állóképességet stb edzés mellett nagyon jó dolog. :D
2014. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

De sok kalóriát is veszt vele, így ha izmosodni akar, ami kalória pluszban lehetséges, akkor nem jó a SOK futás. Nem azt írtam, hogy egyáltalán ne fusson.

De jó, hogy érdemben hozzászóltál az étrendhez is. Ugyanis az volt a kérdés!

2014. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Elég nehéz kiigazítani ezt a 0,3-at amúgy :D (tapasztalat)

Fél kiló még okés, pluszminusz 1-3 deka, ide- vagy oda, de 0,3... és nőknél szigorúbban ;)

2014. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) (Egysbkent egy héten 2x futok általánosan de akkor is inkább lábra edzek a futás meg csak le vezetés)
2014. okt. 22. 19:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Lábedzés után ne futkorássz, az nem levezetés, hanem túledzés és a regeneráció tönkretétele. Minden izomcsoportra edz, különben gnóm leszel.
2014. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hat ha labedzes utan meg futni birna, ott eleg nagy bajok lennenek az edzessel😂
2014. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!