Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Koksz vagy sem?

Koksz vagy sem?

Figyelt kérdés

[link]

Ha nem is nézitek a szenny műsorokat, valahol már úgy is találkozhattatok ezzel a szerencsétlennel...

Én amatőr szinten maradtam, már nem is tolom aktívan, de senki ne mondja, hogy így össze lehet esni néhány hónap alatt... Koksz meg kitudja még mit tolhatott, leállt és ennyi nem?


2014. okt. 21. 13:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak mentegeti magát. Érdekes, hogy akkor vágott bele amikor még 20 kilóval több volt, akkor nem zavarta. Valamit ki kellett találni amit mondhat, hogy nézne már ki, hogy kudarcot vallott A Berki ? Nem hinném, hogy elviselné az egója.
2014. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ja...én is ezt mondom.

Családi problémák voltak neki...azért fogyott le.


Amugy én bírom a berkit,nem tudom sokan miért utálják:)

2014. okt. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A rettenete sok munka, túlsók utazás, kevés -semmi edzés, és még a család... sztem bőven elég a -20 kg. és nem a kaszkadörködés! Mj: Mi lesz a Berki királysággal? hmmm
2014. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen before after testem.

Ez van!

Egyszer tele vagyok, mint az ifa plató, máskor meg üres vagyok, mint az etiópok hűtője.

Ezzel a tudattal élni kell!

2014. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Tyler913 ***** válasza:
Amúgy ez a kép tök jól megmutatja,miért nem érdemes kokszolni.
2014. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!