Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Koksz vagy sem?

Koksz vagy sem?

Figyelt kérdés

[link]

Ha nem is nézitek a szenny műsorokat, valahol már úgy is találkozhattatok ezzel a szerencsétlennel...

Én amatőr szinten maradtam, már nem is tolom aktívan, de senki ne mondja, hogy így össze lehet esni néhány hónap alatt... Koksz meg kitudja még mit tolhatott, leállt és ennyi nem?


2014. okt. 21. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Kokszolt, ez egyértelmű. Majd leállt, de nem csak a koksszal, hanem a kemény, intenzív súlyzós edzésből is visszavett és az étrendje sem lehet jó. Cuccolás után van összeesés, de ahhoz hogy ilyen mértékű legyen, oda nem elég csak a cucc elhagyása, az is kell, amit én is írtam.
2014. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Számomra ez akkor is szinte felfoghatatlan, nyilván a szervezet nem cipeli feleslegesen a + súlyt jelen esetben az izmot, ha nincs rá szükség, tehát nincs terhelés, és a koksz megvonása pedig szintén nagyon durva lehet, igaz soha nem próbáltam és nem is próbálnék semmi ilyet.

De ilyen durván leereszteni, mint egy kilyukasztott lufi, nemsemmi...

2014. okt. 21. 13:17
 4/15 anonim ***** válasza:
sandorzsolt- nagyon szépen megfogalmazta! Kedves kérdező: lásd be szalad a szekér Krisztiánnal, nincsen ideje tovább folytatni a "kemény" edzést! Képes a családját is feladni-ott is lankad...
2014. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2014. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez photoshop!
2014. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem az, még saját bevallása szerint is 20 kilót fogyott.
2014. okt. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Összeveszett a feleségével,vagy mi volt...azért fogyott le.
2014. okt. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az is benne van, leállt a cuccal és fogyni is akart.

Ezt nyilatkozta: "Belevágtam a kaszkadőrködésbe, ami száz kiló fölött nem szerencsés foglalkozás, ezért tudatosan kezdtem el fogyni. Egy filmre készülök, ezért bármit elkövetek, hogy megfeleljek a feladatra, és igen, hatalmas izomtömegtől szabadultam meg az utóbbi időben"

2014. okt. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt csak azért mondta mert szégyelli,hogy összeesett...
2014. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!