Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van mas is akinek nem valtak...

Van mas is akinek nem valtak be a "hagyomanyos" módszerek?

Figyelt kérdés

Csakis attól fejlődöm ha minden testrészt 2x edzek egy héten,karra pedig egyszer,szuperszettekkel.(egy builderes cikk alapján)


A teljes test es az osztott nem működött.


Van mas is ilyen?


2014. okt. 20. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagyunk egyformák. Ha neked ez a jó, akkor ezt kell csinálnod. És most jön a fejmosás: attól, hogy kétszer edzed az izomcsoportokat, attól az még osztott edzés!:-)

A hagyományossal sem vagy tisztában. Arnoldnék is kétszer, sőt háromszor edzettek egy-egy izomcsoportot. Én 29 edzem, 1985-ben még mindenki ezt csinálta. Szóval akkor mi a hagyományos? :-)

2014. okt. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem jobban beváltak az alapgyakorlatok heti 2-3x. Húzódzkodás, tolódzkodás, mellről nyomás, felhúzás, guggolás. Ezeket végeztem 6-8 hétig 3-5 ismétléssel, utána 5-8.
2014. okt. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a minél nagyobb intenzitás jön be :)
2014. okt. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xxDarkxx ***** válasza:

Valószínűleg nem értetted meg a lényeget. A Builderes srácok óriási mennyiségű infóval látnak el minden területen.

A minden izomcsoportot heti 1 alkalommal edzés csak akkor működik, ha minden edzésed intenzív, néhány izomcsoportnál bukásig tart. 1-1:30-as pihenőkkel.

Ha nem fejlődsz, az a te hibád kell hogy legyen.

2014. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!