Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A BRAIN TURBO nyelvtanulási...

A BRAIN TURBO nyelvtanulási módszert ismeri valaki? Szerintetek hatásosabb, mint a hagyományos módszerek?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen megy az angol.

A tanárnőm szerint nulla nyelvérzékem van,de én nem szeretném feladni..



2013. nov. 16. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Pénzlehúzás.
2013. nov. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szoktak ingyenes napokat tartani ahol ki lehet próbálni, ott megtudod nézni hogy használ-e.

Szerintem csak annyi haszna van hogy ha túl sok a pénzed és már nagyon húzza a zsebed megszabadítanak ettől a tehertől.


Olyan nincs hogy nulla nyelvérzék csak béna tanár, mindenki képes nyelvet tanulni hiszen az anyanyelvét is megtanulta csak nem ismeri a számára megfelelő tanulási módszert idegennyelv tanulásra, amire leginkább egy magántanár segítségével lehet rájönni. Nekem 13 évig volt "nulla nyelvérzékem", de amióta kikerültem a magyar közoktatásból hamar elmúlt és azóta 2-3 évente megtanulok egy új nyelvet.

2013. nov. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Van valami bevált módszered a nyelvtanulásra?

Magántanártól tanulsz?

2013. nov. 17. 15:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Legjobb módszer találni egy olyan magántanárt aki úgy tanít hogy sikerélményként éled meg még akkor is ha nagyon nehezen megy. Gondolok itt arra hogy egy számodra nehéz feladat mellé ad kettő könnyebbet, és ha negyedszer kell valamit elmagyarázni akkor is türelmes.
2013. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem pénzlehúzás, nagyon sci-fi az egész, de pl szavak tanulására a legjobb, amivel eddig találkoztam.

Ha a weboldalukon regisztrálsz, akkor ingyen ki tudod próbálni, utána könnyebb dönteni.

Azt a tanárnőt, aki csak ennyire képes motiválni, ott kell hagyni...

2014. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sueann válasza:

Sziasztok, megosztom a véleményem, hátha segítség másoknak. Én is előtte próbáltam begyűjteni másoktól a tapasztalatot, még sem egy olcsó módszerről van szó.

Sajnos, nekem nem vált be. Tudomásul kell venni, hogy energia befektetés nélkül nincs eredmény. Valóban tud segíteni a tanulásban a gépi óra, de mellette ugyanúgy tanulni kell, különben nem tapasztal eredményt az ember. Nem szabad arra adni, amit ezekben a nyelvsulikban mondanak a tulajok, mert valszeg ők nem is csináltak egy kurzust sem végig vele. Igazából nem éri meg az árát. Sok a körítés,humbug körülötte feleslegesen. Feleslegesen teszik fel a sok kütyűt, illetve azért, hogy érezd, hogy mégis valamiért fizetsz ennyi pénzt.

A módszert könyvből - villámolvasás - is el lehet sajátítani és segíteni a tanulást ekkora befektetés nélkül is.

Azt gondolom, hogy harmadából egy angol tanárral többre mentem volna.


Az utolsó két óránál mertem eltérni attól, amit mondtak, hogy hogyan kell készülni, és ekkor tapasztaltam csak látható, érezhető eredményt, de már mindegy volt, hisz elment már az összes óra.


Hozzáteszem, hogy amit a fejte tesznek, azt nem fertőtlenítik (gumipántot) és össze lehet egy-két "tücsköt-bogarat" szedni. :((( volt rá példa.


Én azt mondom, magántanár otthoni komoly tanulással, kiegészítve a villámolvasás (fényképezős) technikával és gyorsabban, olcsóbban haladhatsz.

2017. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sueann, te itt is rontod a levegőt a lehúzós dumáddal?
2017. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!