Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem birja a gyomrom a kreatint?

Nem birja a gyomrom a kreatint?

Figyelt kérdés

2 éve edzek. Amikor először probáltam a kreatin kurat a feltöltési szakasz 2. napjan olyan hasmenéseim voltam ( szinte oránként jártam, tényleg rosszul voltam) hogy kénytelen voltam abbahagyni. Azt csináltam h vártam 2 hetet és feltöltési szakasz nélkül napi 2x5 grammot szedtem kb 4 honapig.

Eltelt megint 3-4 honap es most ujra probáltam ugyanazt a kreatint és most a feltöltési szakasz 1. napjanak estéjén ujbol hasmenéseim voltak. ( De nem tudom eldönteni h ez most a kreatintol lehet vagypedig valami járvány lehet-e, mert kollégiumban lakom és szobtársamnak illetve több személyt tudok akinek hasmenése volt a napokban.)

Várjak 1 hetet és szedjek napi 2x5 grammot 4-5 honapig, vagypedig megegyszer fussak neki a feltöltésnek és lesz ami lesz?



2014. okt. 16. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd rá, valamire allergiás lehetsz mert a kreatin nem okoz hasmenést normál esetben

Konzultálj orvossal mindenképp de szeirntem hagyd abba a kreatin szedését ha ilyen jellegű tüneteket okoz

2014. okt. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kreatin köztudottan okozhat hasmenést. Semmi köze az allergiához.
2014. okt. 17. 09:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges, és hülyeség ilyen "feltöltéses" kreatin kúra. Több vizsgálat bizonyította hogy nincs sem teljesítménybeli, sem növekedésbeli különbség azok között akik napi 4-5g kreatint, és azok között akik kúrát, vagy nagy dózist alkalmaznak (20g).

Én az ilyet flancnak tartom, sok tömegnövelő alapból tartalmaz annyi kreatint, amennyi ténylegesen kell az edzéshez. Afelett csak megborul tőle az emésztésed, vízháztartásod.


Nem tudom szedsz e valamit még, én javallom hogy olvass utána a kreatinnak részletesen. Lényege hogy az illúzióját kelti a növekedésnek, vizet köt meg az izomban, és ettől hirtelen megnősz. Abbahagyod a szedést, "kihugyozod az izmod", és olyankor szokott jönni a "de összeestél mi van veled".

Maradj meg szerintem a teljesen normális edzésnél, helyes táplálkozásnál.

Ha így is növekedsz, nincs gond, miért szeretnél többet? Ha meg ilyen problémát okoz, pláne ne szedd, max napi 3-5g os adagot. (nem 2x3-5)

2014. okt. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én lenyomtam tizenéve egy pár kreatin kúrát nekem nem volt semmilyen hasmenésem tőle, ha azt okoz az már mellékhatás nálad ami semmi esetre sem jó véleményem szeirnt de te tudod
2014. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!