Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megutáltam a kondizást....

Megutáltam a kondizást. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nem azért írom ezt a sztorit hogy sajnáltassam magam,hanem hogy megértsétek miért.


18 éves fiú vagyok borzasztó genetikával és gyerekkoromban nem sportoltam komolyan. Tipikus skinny fat alkattal kezdtem kondizni 15 évesen. Sajnos apám irányított aki mindent rosszul csinált és nem fejlődtem semmit. 17 évesen már önállósodtam,ekkor fejlődtem és le is szálkásodtam tűrhetően. De közben megsérültem,komoly betegségem is volt,sokat estem vissza. Ezután érettségi év és újabb betegségek jöttek,ki kellett hagynom,visszaestem és felhíztam..

Valamint a családom se támogat semmilyen szintem,a kajám nem túl jó.


Szóval most 18 évesen több mint 3 év kondi után még mindig egy zsíroska,jellegtelen testem van,hiába öltem bele időt és energiát.


Ehhez hasonló,kicsit szálkásabb és izmosabb de csak kicsit...

[link]


Honnan szerezzek motivációt a továbbiakhoz? Hogyan higgyem el hogy lehet jó testem egyszer? Nme szoktam feladni de ez ámr sok..

18/F


2014. okt. 12. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add fel. Normális tömegnövelő étrend kell, amivel végre tudnál izmosodni, majd utána szálkásítás. Szar étrenddel nem sokra mész, pláne szerencsétlenebb genetikával. Nekem sem jó a genetikám, de azért valami forma összejött így is.:-)
2014. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nyilván az kéne csak nem tudom megoldani.

Egyelőre szalkasitani probalok de pl nagymamám csinál ebedet és ő durvan olajosan csinal mindent. Ez enyhen bezavar..

2014. okt. 12. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Fele olyan jól néznék ki mint te Montez... :) egyébként baromi sok motivációs videó van fent youtubeon.. nézd meg.. nekem hatalmas motivációt adnak nap, mint nap :) Csuhai Jani, kihozni a maximumot... Marc Fitt összes videója.. én eszméletlen bírom őket :)
2014. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kis olaj nem gond, a ch-t kell csökkenteni.
2014. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet de próbaltam már.

Neha tud motivalni de ha több ilyet megnezek akkor csak azt latom utana hogy mennyire sz*r vagyok es az eletben nem leszek ilyen.


Egyebkent szerintem vacak genetikaban uberellek Szs :D


Szeles,zsiros csipo,keskeny hat es vall,rovid felsőtest valamint hossz vegtagok vekony izuletekkel...

Nyami.

2014. okt. 12. 15:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán annyiban, hogy nekem a vállam is széles. De a többi nálam is megvan.
2014. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem kis olaj hanem kb csopog ki még a natúr csirkemellből is..

Vagy ez nem akkora baj?

2014. okt. 12. 16:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Kalória mínuszban tudsz zsírt leadni. Ha ezzel a sok olajjal nem leszel mínuszban, akkor nincs fogyás. Szóval lehet ez is akadály.
2014. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!