Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Középsulisnak mit ajánlatos...

Középsulisnak mit ajánlatos legtöbbször uzsonnázni?

Figyelt kérdés
Ha erős gyakorlatokon és testépitéssel akarok foglalkoznom akkor oda kell figyelni az étkezésre. Mit lehetne javasolni iskola uzzsonnára? Szendvics? Tésztaféle (perec)? Nem tudom mi az, ami jó hatással lenne rám. Ki mit javasolna uzsonnára, illetve vacsorai étkezésre (valami apróság)?
2014. okt. 11. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Csirke+rizs. Dobozban elviszed, meg mellé bedobsz egy fehérjeturmixot.
2014. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit az első is írt, de vihetsz tk kenyérben sült csirkemellet is zöldséggel. Este utolsó kajának meg sovány túró.
2014. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Musclemore ***** válasza:
Ezen kívül még puffasztottrizs vagy búza is jó.
2014. okt. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én általában ezeket szoktam vinni magammal.

Sütök 2 tojásból, paradicsomból és bazsalikomból tojás felfújtat, mikor kihűlt egy picit 2-3 szelet sonkát teszek rá,és így feltekerem alufóliába.


Teljes kiőrlésű zsemle+ főtt/párolt csirkemell benne pedig paradicsom vagy mostanában lecsöpögtetve csalamádé.


Teljes kiőrlésű zsemle+főtt tojás+paprika


Puffasztott rizs közötte tojáskrém/körözött uborka


Tortilla tekercs(teljes kiőrlésűből) benne mindenféle pl csirkemell falatok/uborka/paradicsom és ezt tekerem fel.

2014. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!