Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek melyikőjüknek...

Szerintetek melyikőjüknek fellegzett be a karrierje?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=B14NYHin8i0


Bélának vagy a TWB-s csávókának? :D


2014. okt. 9. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
A twb-s kiskocsognek soha nem volt karriere.
2014. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, azt képzeljük idézőjelbe :D
2014. okt. 9. 19:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs miről beszélni. A "TWB-s csávóka" egy senki, csinált egy kis balhét pár ezer kattintásért..
2014. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jó nagy hülye ez a Béla is... Elolvastam a szóban forgó posztot, semmi személyeset vagy sértőt nem mondott a csávó a barátnőjéről, csak szakmailag kritizálta. Erre az a válasz hogy fenyegetőzik hogy megveri meg hogy megkeresi a szüleit? Normális?


A sportolókat fórumokon rengeteg ember kritizálja, a bloggerek össze-vissza írogatnak, nem szabad komolyan venni. Saját magából csinál hülyét ez a szemüveges f..asz.

2014. okt. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Béla is kicsit túlreagálta. De az, hogy szemüveges, az miért fontos, mitől degradálja ez őt le? A szemüveges ember már nem lehet normális, vagy hogy jön ez most ide mint negatív jelző? Szerintem neked lehet bajod, ha

ekkora indulatot vált ki belőled egy ilyen történet.

2014. okt. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1, Nem vált ki belőlem semmilyen indulatot, nem igazán tudom hogy miért írtad ezt. Végig olvasgattam a facebookon az erről szóló bejegyzéseket és kommenteket és egyszerűen nem értem hogy miért viselkedik úgy mintha vért ivott volna.


2, Béla nem azért f..sz, mert szemüveges, attól függetlenül is az. A szemüvegest csak azért írtam mert nem akartam újra a nevét leírni, utalásként írtam, de bevallom nem volt a legszerencsésebb.

2014. okt. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek. A TWB-s srác átlépett egy határt és hülyeségeket is beszélt, viszont 100-as IQ felett Kathi Béla is hiteltelenné vált. Ez a balkáni vérbosszú manapság már csak Koszovóban és Borsodban dívik, amikor az autó elsodorja a gyereket... Laikus szemlélőben pedig csak megerősíti a sztereotípiát, hogy a testépítők, erőemelők csak a sportolók söpredéke, akik másra nem voltak "jók", mint feszíteni a tükör előtt, és a +30 kiló izmot megfélemlítésre használni. Gyakorlatilag ezzel a húzással ketten együtt be is döntötték ezt a sportot. (Ugye a naturál testépítők meg kisebbségi komplexussal küzdő hülyék, mint ez a szerencsétlen TWB-s srác.)


Arról nem is beszélek, hogy a kommentáradatban ugyanúgy megy a "megverlek, pofán váglak, kitaposom a beledet" fenyegetőzés, ami számomra rettenetesen szomorú, mert két hónappal ezelőtt még pont itt védtem a testépítéssel foglalkozókat, hogy mekkora tévhit, hogy mind agresszív barom, ilyet még soha nem láttam. Sajnos ezek után kénytelen vagyok az álláspontomat megváltoztatni, mert a saját szűk ismerősi köröm ezek szerint nem volt reprezentatív.


Mindenesetre, ha innentől kezdve megkérdezik, hogy a zumbázástól vagy az aerobiktól vagyok-e izmos, akkor pókerarccal mondom azt, hogy igen, mert még mindig jobb, mintha bármilyen szinten összekötnek ezekkel a primitív ösztönlényekkel.


Gyalázatos.

2014. okt. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy két ember miatt nem kellene általánosítani.
2014. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igazad van alapvetően.


Csakhogy Kathi Béla a magyar testépítés meghatározó alakja (az egész Scitec teammel együtt), a TWB-s gyereknek pedig több ezres olvasótábora van. Vagyis a viselkedésük, stílusuk igen fontos a (magyar) sport megítélésében és jövőjében (mondom ezt abszolút hobbisportolóként).


Nem is olyan régen Bunny Kai viselkedésével (is) indokolta, hogy miért nem lesz soha az életben Mr. Olympia: nem mutat olyan képet a sportról, mint Phil. Bár a sporttevékenység megítélésénél szerintem ennél nagyobb bakot nem lehet lőni (vicces is lenne a leggyorsabb futótól elvenni az aranyérmet, mert nem él mintaéletet), de teljesen igaz, hogy egy sportembertől, egy példaképtől elvárható, hogy emberként viselkedjen.


Összehasonlításképpen érdemes például DLB vagy más testépítőnők körében körülnézni (óvatosan Toldi Zsuzsit is idevenném), ahol napi szinten több száz kommentnyi arctalan-névtelen ócsárlás érkezik minden egyes kép alá (és ide még nem is lehet felhozni a "tipikus magyar mentalitást" :-) ), ennek ellenére időszakosan a lehető legemberibb hangnemben, mindenféle személyeskedést és agressziót mellőző intelligens reakció érkezik tőlük, amiért csak tisztelni lehet őket. Nagyon rossz kép alakulna ki pl. a magyar kajak-kenu, vízilabda vagy atléta körökről, ha az ilyen viselkedést megengednék maguknak... (Lásd a Verrasztó hülyegyereket, aki minden eredménye ellenére nem egy közkedvelt figura az ostobasága és viselkedése miatt, egy-két hülyeségétől eltekintve igyekeznek hanyagolni őt, mert még a végén ő alapján vonnak le következtetéseket az úszósportról.)


Na mindegy, igazából csak azért vagyok kiakadva, mert hatalmasat csalódtam az egész fitnessziparban és a magyar testépítőelitben (elsősorban KB-ben), és fáj, hogy nyugodt lelkiismerettel egy sikeres magyar BB sportolót sem igazán mondhatnék példaképnek és motivációnak, mert alkalmatlanok rá mentálisan.

2014. okt. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pedig vannak normálisok: Molnár Peti, Kiss Jenő, Tóth Dani..

De még példakép sem kell, attól még lehet edzeni. Én is ezt teszem 29 éve anélkül, hogy bárkit is istenként kezeljek. Hulyék pedig minden sportágban vannak, ahogy írtad is.

2014. okt. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!