Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek melyikőjüknek...

Szerintetek melyikőjüknek fellegzett be a karrierje?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=B14NYHin8i0


Bélának vagy a TWB-s csávókának? :D


2014. okt. 9. 19:39
1 2
 11/12 Tyler913 ***** válasza:
45%

Sejtettem,hogy itt is téma lesz ez. De jó is,nem akarom a facebook-ra írni a véleményem arccal és névvel,mert a végén még engem is felhív a nagy ember,vagy betalálnak a "te mit tettél le az asztalra,majd ha világbajnok leszel pofázhatsz" ill. "eltörömahátad,elvágomatorkod" jellegű kommentelők.


Szerintem nagyon gázos sztori minden oldalról. A TWB-s csávóra ugyanúgy rossz fényt vet,mint K. Bélára,Vivienre és a követőikre. Gyakorlatilag mindenkire.


A csávó valóban kicsit elhamarkodott kritikát fogalmazott meg,de ehhez joga van,hiszen azzal,hogy valaki kiáll az emberek elé akár politikusként,művészként vagy sportolóként,vállalnia kell a negatív véleményeket is.


Sajnos Béla (akinek sportteljesítménye előtt meghajlok) ráerősített a gyúrósokat körülvevő sztereotípiákra ezzel a telefonhívással. Valahogy azt hittem,harminconsok évesen,ennyi eredménnyel a háta mögött,mint komoly vállalkozó összeszedett már annyi kulturáltságot,hogy az ilyen kritikákra megvonja a vállát,és menjen tovább. De nem,úgy viselkedett,mint egy tesztoszterontól begőzölt 16 éves,vagy mint egy tahó suttyó hobbikokszos. Én azt hittem,sokkal elfoglaltabb és komolyabb ember annál IFBB Pro Viviennel együtt,hogy Facebook-os cicaharcra pocsékolják az idejüket.


De oké,rendben,azt még elfogadom,hogy begőzölt,és mérgében elengedett egy elhamarkodott hívást. De utána lenyugodva írhatott volna egy kulturált posztot,elmondhatta volna a véleményét érvekkel alátámasztva. Ehelyett a szájkarate megy.


Az egészben a legszomorúbb a magyar testépítő "közösség" reakciója. És ebben igaza van a TBW-s csávónak,aki amúgy elég féreg módon reagált ezzel a "fateromügyvéd,feljelentelek" stílussal. De azzal most már teljesen egyetértek,amivel régen is kritizálta a hazai testépítő médiát,amely bizonyos embereket piedesztálra emel,és elhiteti,hogy a sportsikerek mellé emberi nagyság és feddhetetlen jellem társul. Pedig nem. Viszont sikerült olyannyira behülyíteni az embereket,hogy K.B. mostanra tényleg kismacskákat is b.s.zkodhatna a falhoz,vagy idős néniktől vehetné el a nyugdíjukat,a gyúrós mamelukok szemében akkor is ő lenne az isten,mer' hárdkór,"nemvagyokb.z.i" meg "muszáj b.z.meg". És akkor jönnek a gyalázkodó,fenyegető hozzászólások,a szokásos "mit tettél le az asztalra" típusú érvelés. Mintha egy vitában,amely már abszolút nem sportszakmai kérdésekről,hanem kulturáltságról szól,nem az érvek,hanem a polcon sorakozó kupák súlya számítana,vagy az,hogy kinek hányas a karja és mennyivel nyom fekve. Ha tényleg ilyen a hazai testépítő kultúra,akkor lehet,én is zumbásnak mondom magam holnaptól. Pedig azt sem tudom,mi az.


Itt mindenki vesztett.

2014. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Senki sem hibátlan.
2014. okt. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!