Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lábedzés után szabad szexelni?

Lábedzés után szabad szexelni?

Figyelt kérdés
Elvileg a lábazáskor, kiváltképpen a guggolás miatt nő a tesztoszteronszint, de a szex az meg lecsökkenti. Akkor nem érdemes lábedzés után szexelni?
2014. okt. 9. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ugye lábazás után evidens, hogy nem szabad, mert akkor lecsökken a teszto, ez 3-4 napig tart. De előtte sem szabad, ami szintén 3-4 napos periódus, így heti 1 lábazással kitalálhatod, hogy soha nem szabad huncutkodni :(
2014. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Lábedzés után tilos szexelni, ezt még a hugom is tudja.
2014. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
De érdemes. Nehogy emiatt ne szexelj már.
2014. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én is pont letéphettem volna láncaimat, de pont aznap lábaztam, szóval maradtam szűz. :/
2014. okt. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most nem a gyakorlati, a praktikus oldalára vagyok kíváncsi, hanem a tudományos részére. Nem mondom, hogy emiatt nem fogok szexelni csütörtökönként.
2014. okt. 9. 18:17
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
A szex után kis időre lehet, hogy lecsökken a tesztó, de utána hamar újratermelődik. Szóval nincs miért aggódni.
2014. okt. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

Én ismertem valakit aki még lábedzés közben is szexelt, de ő már meghalt.

Küldd ezt tovább 3 ismerösödnek hogy ők se szexeljenek lábedzés közben vagy után mert biztosan halál a vége.

2014. okt. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szexelhetsz, csak előtte egyél vagyis edzés után. A szex nem csökkenti annyira vagyis csak rövid időre, ennyire fanatikusnak nem szabad lenni, ezzel még a profik sem foglalkoznak.
2014. okt. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Ez a 43-as kis cigánykocsog a régi, csak még mindig rám van kattanva a kis búzavirág. De kutyát nem érdekli, hogy mit ugat.
2014. okt. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Kedves kis állatka.
2014. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!