Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ekto-mezomorf vagyok. Szállkás...

Ekto-mezomorf vagyok. Szállkásítok és mellé tudnátok ajánlani edzéstervet? Jelenleg 2 hónapja ezt nyomom

Figyelt kérdés
[link] Minden testalkatnak más az edzésterve. Ha a jelenlegit változtatom napok felcserélésével az megfelelő?

2014. szept. 21. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:

És azt ki mondta, hogy minden testalkatnak más az edzésterve?


Olvasd el még egyszer, amit belinkeltél, minden fontos infót megtalálsz rajta, fölhívnám a figyelmedet az elején található "DIÉTA" linkre.

2014. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sok oldalon olvastam, hogy minden testalkatnak másabb...

Annyi helyen olvastam már pedig..

Ha belegondolsz egy endo meg ektomorphe testalkatnak pl biztosan tök más, nem? :)

2014. szept. 21. 11:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy képet küldesz ,mert én is ilyen testalkatú vagyok,csak kíváncsi vagyok a formádra ,hogy hol tartasz. Mert én akár hogy növök(még igen kicsi vagyok) nem nagyon zsírosodok el,szóval nem igazán kell majd diétáznom,max minimálisan.


Kép jöhet privátba is,az arcod nem érdekel:)

2014. szept. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
még sosem hallottam ilyenről, hogy testalkattól függően változik az edzésterv :) hogyha én mezo vagyok és van egy endo haverom akivel együtt edzünk akkor más tervet nyomatnánk? Nem hiszem :) egyébként az ekto tudtommal eszméletlen nehezen vesz fel zsírt, akkor te miért szeretnél szálkásítani? :) de kövezzetek meg, hogyha nem így van :D
2014. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen utolsó,ezért is kértem képet,hogy milyen formája van,hogy diétázni akar :)
2014. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól még be tud zsírosodni ő is. Csak látja már magán, hogy kell-e szálkásítania, vagy sem.
2014. szept. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma csinálok képet és küldök!
2014. szept. 21. 13:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért szállkásítok, mivel a karjaim igaz vékonyak, de a csípőm pl szélesebb,arányosabb és van zsír..meg has sem kockáig vékony például van rajta felesleg szerintem
2014. szept. 21. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!