Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mégse mezomorf?

Mégse mezomorf?

Figyelt kérdés
Volt a teremben egy srác, eszméletlen jó fizikuma volt, jó ideig hajtottam arra, hogy úgy nézzek ki, de én endomorf vagyok.. viszont ezzel a sráccal történt egy egész csúnya baleset, jó ideig nem sportolt és elkezdett zabálni mint az állat és szép mennyiségű zsírt felszedett.. úgy néz ki, mint régen én.. hogy lehet ez? 9% testzsírja volt... ( 101%, hogy natur )
2014. szept. 20. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem sportolt, zabált, elhízott, mi ezen a meglepő?

Hogy jön ide a testalkatokkal való misztifikálás?

2014. szept. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért, mert mikor velem ugyanez volt, akkor leoltottatok a sárga földig, hogy aki véletlenül meghízott az nem mezomorf... és ne is álmodjak arról, hogy 10% alá megyek..
2014. szept. 20. 18:47
 3/14 anonim ***** válasza:
Azért ez nagyon nem így megy, hogy kicsit elhízik, és akkor ezért endomorf.
2014. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt, tudod mennyire hülye, aki ehhez ennyire ragaszkodik? A testalkatok csak egyfajta segítséget nyújtanak egy kis átlátáshoz, megértéshez, de nem igazán vannak tiszta testalkatok, inkább átfedés a legtöbb ember. Nem szabad ilyen szigorúan beskatulyázni senkit sem egy alkatba.


Ennek kb. annyi értelme van, mintha azt mondanám egy néger embernek, hogy biztos, hogy sarlósejtes lesz, csak azért, mert néger.


Vagy azt mondani, hogy egy papírvágó olló nem fog soha a büdös életben elvágni egy alufóliát, csak azért, mert "papírvágó" ollónak van hívva, na, kb. ilyen szintű logika ez :D

2014. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
pedig drake pont te mondtad, hogy soha se leszek 10% alatt :D és Montez :D most hogyan is van ez ? arról nem is beszélve, hogy láttam ma egy kérdést, ahol szintén valakinek az lett mondva, hogy nem lesz 8% sose... most akkor hogyan van ez? :D
2014. szept. 20. 19:05
 6/14 anonim ***** válasza:

Valamivel 10 alatt még mindenkinek összejön szerintem naturálon :D


Egyébként lehet, hogy gyenge pillanatomban ilyet mondtam, de felteszem inkább kép, és egyéb adatok alapján, nem annyi alapján, hogy mezomorf vagy endomorf valaki. Ha nem, akkor elnézést. Továbbá, simán lehet egy extrém endo is 10 alatt naturálban, csak lehet, hogy elég sok izmot be kell hozzá áldoznia, tehát relatív ez a dolog. Úgy valószínűleg nem lesz egy extrém endo jóval 10 alatt, hogy a tömegelés végére felszedett izomtömegét szinte teljes egészében megtartsa.


Egyébként meg ki kell próbálni, addig nem lehet semmi biztosat mondani, elnézést, ha esetleg túl biztosnak hangzott, amit akkor mondtam :D Különben is az edzéssel eltöltött évek alatt bizonyos génindukációk hatására változik ez, hogy ki mennyi zsírt raktároz, mennyi izmot és milyen könnyedséggel épít, szóval már csak azért is érdemes hosszú távon gondolkodni a sporttal, mert valószínűleg a sokadik periódusra jobb formát fogsz kihozni magadból :) Az első években talán még nem, de később ez még változik.

2014. szept. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Montez sem mondott sosem olyat, hogy 10 alatt nem lehet senki, aki hízékony típus. Ő mindössze annyit mondott egy aktuális képnél, hogy ekkora izomtömeg nem maradna meg egy endomorf emberen alacsony testzsírnál. Tehát csak arról nyilatkozott, hogy érdemes-e lemenni annyira.


Az éhező, extrém alacsony testzsírú emberek között is nyilván vannak zsírosodásra hajlamos egyedek, ennek ellenére soványak, mint állat, mint ahogy egy ektomorf is el tud hízni, ha egész nap kenyeret eszik cukorral és tejjel.


De ez a hízékonyságra és izmosodásra való hajlam inkább olyan, mint egy skála, egyik végén az endomorfok, a másik végén az ektomorfok, nem három élesen elhatárolódott csoport.

2014. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod, hogy natúr? Amúgy endomorfként 10% alá huzamosig ideig nem tudsz menni, legalábbis rendes izomzattal.
2014. szept. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Na ezért hülyeség a testalkat.

Bárki le tud szálkásítani. Ne rakjátok magatokat ilyen korlátok közé.

2014. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak eddzz okosan és keményen és figyelj a diétádra szep lassan szálkásíts. [link]
2014. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!