Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mégse mezomorf?

Mégse mezomorf?

Figyelt kérdés
Volt a teremben egy srác, eszméletlen jó fizikuma volt, jó ideig hajtottam arra, hogy úgy nézzek ki, de én endomorf vagyok.. viszont ezzel a sráccal történt egy egész csúnya baleset, jó ideig nem sportolt és elkezdett zabálni mint az állat és szép mennyiségű zsírt felszedett.. úgy néz ki, mint régen én.. hogy lehet ez? 9% testzsírja volt... ( 101%, hogy natur )
2014. szept. 20. 18:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez úgy hülyeség ahogy van. Én 14éves koromban 96kg voltam, durván elvoltam hízva, mert egész nap zabáltam meg kockultam. Utána lementem 56kgig(?)! Utána nem tudtam hízni 2 évig semmit pedig rendesen ettem. Most jelenleg 74kgm vagyok 1 éve edzek. 62kgosan kezdtem most 74kg vagyok. Akkor én most milyen típus vagyok? Passz..ez így nem behatárolható, de én inkább ekto-mezonak mondanám magam.
2014. szept. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hú. Látszik, gyorsan írtam. Ezer bocs mindenkitől, legközelebb szebben fogalmazok :D.
2014. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én meg kisgyerekként olyan 12 éves koromig állandóan pufi voltam, most meg vékonyoznak, pedig inkább izmos vagyok. Konkrétan mindenki el tud hízni, még az is akire genetikailag annyira nem jellemző.
2014. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te ne kavard a dolgokat. Én azt mondtam, hogy nem vagy ektomorf. Nem mezo, ekto.

És továbbra is tartom, hiába nem értenek ezzel egyesek, hogy egy zsíros endomorf nem tud naturálban 10% zsír alá menni hatalmas izomvesztés nélkül. Én tudom, mert 29 évig ezt próbáltam.

A másik pedig, hogy egy mezo is el tud hízni rengeteg kajával. De tényleg hagyjuk már ezt a testlkat besorolásokat. Nem pofázni és elmélkedni kell, hogy mi lenne ha... Hanem hozz ki magadból amit lehet. Ennyi.

2014. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!