Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Al Kavadlo - Rúdra fel!...

Al Kavadlo - Rúdra fel! Könyvét olvasta már valaki?

Figyelt kérdés
Al Kavadlo - Rúdra fel! könyvét olvasta már valaki ? Aki olvasta, mi a véleménye róla, megéri azt a 3500ft-ot ? Kérem aki olvasta kicsit írjon róla.
2014. szept. 17. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

kielemzi és bemutatja a rúdon végezhető gyakorlatokat,de nem progresszióban,mint a fegyencben,hanem ismertető jelleggel pár oldalon bemutatva.

de online már biztos fent van valahol ott is átnézheted.

én megvettem,mert szeretek ilyeneket olvasgatni.

2014. szept. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs fent az interneten magyarul a könyv, pedig el olvastam volna, és ha tetszik megvenném.
2014. szept. 18. 10:02
 3/6 A kérdező kommentje:
És a könyvben színesek a képek stb, vagy fekete-fehér mint a fegyencedzés ?
2014. szept. 20. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

fekete fehér.

de akkor sétálj be egy könyvesboltba,leveszed a polcról,leülsz aztán átnézegeted.

én mindig így szoktam.

2014. szept. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az angol nyelvű könyvet olvastam már a neten, abba színes képek vannak.A Magyar nyelvű könyvnek is színes a borítója, így azt hittem hogy a könyvben szereplő képek is színesek, nembaj, ez van. És még annyit mondj meg légyszíves hogy a benne szereplő fekete-fehér képek legalább jó minőségűek ? Olyan minőségűek mint a fegyencedzésben lévő képek kb ?
2014. szept. 20. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:
39%

na de gondoljuk ezt végig:)

gyakorlatilag kivérzel 3500ft-on.

ha ez a könyv színes lenne,akkor kerülne 5500ba minimum és akkor biztosan nem venné meg senki se.

az ilyen sport könyvek mo-i lélektani határa 3000ft körül van,ennyit nem sajnál érte az ember.

de akit tényleg érdekel az még kiköhögi azt az 500-1000ft pluszt,ezért azt rá is teszik.

ennél többet nem adnak érte,ezért kapjuk mi a fekete fehéret olcsóbban.

2014. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!