Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki az aki olvasta Lazar...

Ki az aki olvasta Lazar Angelov könyvét és nem talált benne valamifajta logikai bukfencet vagy értette az egészet?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre mint ha valami logikai bukfenc lenne a könyvvel. Arra gondolok hogy két részre van bontva. Vannak a feladatok(exercises) és a diéta(diet). S azt nem értem hogy a diétánál és a diétához tartozó feladatnál más más időszak van megadva hogy mennyi ideig kell csinálni. S még egy dolog: azt mondja a diéta első(vagy második ebben nem vagyok biztos) részének a végénél hogy ha elérted az áhított súlyodat akkor menj közvetlenül a 4es részhez (a 4. diétás részre gondolok) Viszont ha átugrok egy diétás részt akkor az ahhoz tartozó feladatokat sem kell megcsinálnom? Segítsetek!?!

2014. aug. 28. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:
62%
Logikai bukfenc: koxol a csávó
2014. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!