Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes 15 évesen kondizni?

Érdemes 15 évesen kondizni?

Figyelt kérdés
Egy ideje gondolkozok hogy el kellene kezdenem gyúrni.Egy ideje nem sportolok semmit a heti 5 kötelező tesi meg semmire nem elég.Az alapom megvan hozzá fizikailag,csak nem fog ártani az ízületeknek?A növésben valószínűleg nem állok majd meg,de attól félek felnőtt koromra mozdulni sem tudok majd.A kajálásról,gyakorlatokról eleget olvastam már,ezeket tudom,amit nem meg majd úgyis elmondják.Szóval lesz értelme vagy még egy évig önsúlyos gyakorlatokat végezzek?Láttam egy-két "korombeli gyúróst" de nem vastagabbak mint én.(boccs a hosszú fogalmazásért.)

2014. szept. 10. 20:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és kit keressek,mit mondjak hogy ne tűnjek gyökérnek?
2014. szept. 10. 20:44
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 évesen kezdtem a súlyzós edzést és most is tolom 44 évesen. Az ízületeim rendben vannak. De végezhetsz még saját testsúlyos edzést is, ez csak egyéni döntés kérdése. Ahogy érzed.
2014. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz az ízületeidnek, de ésszel csináld. Te felelsz a saját épségedért, ha fontosnak tartod, hogy egészséges maradj és javuljon az erőnléted, "jobb" ember legyél akkor az ilyen dolgokra is ráfogsz érezni. Léteznek hülyék akiknek az a menő, hogy tönkreteszik magukat. Ez sajnos nem csak az ő bajuk, hanem a környezetükre is hatással van, mert ezt látják a többiek. Átvesznek tőlük dolgokat. Az legyen a célod, hogy javuljon az egészségi állapotod és ha valami fáj, állj le és gondolkozz el rajta mitől lehet.
2014. szept. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És persze melegíts be edzések előtt.
2014. szept. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!