Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kicikizik, kinevetik, kigunyol...

Szepkekszemufiu kérdése:

Kicikizik, kinevetik, kigunyoljak ha egy vekonysag aki valtozni akar startbol egy profi edzoterembe jar ahol csupa kigyurt egyenek vannak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Életemben nem láttam még olyan edzőtermet, ahol csupa kigyúrt egyének lennének, mindenhol vannak kezdők (is).
2014. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan terem, hogy csak kigyúrt emberek vannak és olyat sem láttam, hogy valakit kinevetnének, pedig 29 év alatt nem kevés teremben edzettem már.
2014. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ugyertem a nagyja, keves kezdo jar arafele. Szoval nem kel felni a diszkriminalastol? (elhiszem hulye kerdes de halotam ojanrol akit cikiztek hogy kezdo s milyen benan csinalja stb...
2014. szept. 10. 20:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem bénázol ,akkor senki nem fog figyelni téged, nem lesz gond. No para.
2014. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
THX
2014. szept. 10. 20:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor az utcán is kinevethetnének a fizikumod miatt.
2014. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
max odamennek és segítenek. jó szándékkal :) senki nem fog rosszat gondolni rólad.
2014. szept. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem egyszer kidobtak a "nagyok"..Nem akartam miattuk felbehagyni a gepnel a dolgom,és erre elkezdtek üvöltözni velem,hogy adjam már át,mert 10 perce ottvagyok stb stb..

Aztán szépen finoman kikísértek..AZóta nem megyek konditerembe.

(16F/68kg/180cm)

2014. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze nem magyarok voltak.
2014. szept. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!