Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a fehérjepor jó lesz?

Ez a fehérjepor jó lesz?

Figyelt kérdés

Vettem egy ilyet: [link]


Mivel a tesco-ban vettem és még soha nem vettem fehérjét, csak arra figyeltem, hogy ne legyen benne aszpartám, meg jó arányban legyen benne fehérje, de most nézem, hogy ez kombinált (izolátum+koncentrátum) tejsavó. Én amiket nézegettem neten, azok tejsavó fehérje koncentrátumok voltak. Jó lesz nekem ez, amit vettem, vagy ez nem? Csak edzés után innék belőle és sütibe raknám bele. (Iskolába viszem a sütit.) Mi a különbség a Tejsavó fehérje koncentrátumok és a Kombinált (izolátum+koncentrátum) tejsavók között?



2014. aug. 21. 16:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, ha ez számít. Olyanra gondolok, hogy valamelyikben esetleg lenne valami, ami ilyen fiatalon még nem tesz jót.
2014. aug. 21. 16:33
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó termék, de kilója 8000 forint, ebből a fél kilósból meg kb 12-15 adag jön ki, ami nagyon hamar elfogy.

Gazdaságosabb - ahogy Te is írtad - sima koncentrátumot venni, mint kombináltat, mert ár/érték arányban sokkal jobb.

Vegyél adalékmentes termékeket Muscleteamtől, pl. MHN whey, Myprotein Impact whey. Ezek fix összegben drágábbak, de a kilónkénti áruk a linkelt termék fele, tehát sokkal jobban megéri, mint kis kiszerelésekkel bohóckodni, mert ha hosszú távra tervezel, úgy is venni fogsz még, a fél kilós hamar elfogy.


A tejsavó izolátum több fehérjét tartalmaz kevesebb mellékanyaggal (zsír, laktóz), tehát magasabb koncentrációjú termék. Viszont nem érdemes megvenni, mert irreálisan drága, bőven elég a koncentrátum is.

2014. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az izolátum tisztább, kevesebb benne a zsír és a cukor mint a koncentrátumban. Szerintem nagyon jó fehérjét választottál, biztos hogy nem lesz vele semmi problémád.
2014. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

OrizaTriznyáák

+1

2014. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
*-*
2014. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 - palilaci - ***** válasza:
Előttem már leírták a lényeget. Annyit tennék még hozzá, hogy nem lesz bajod a fehérje portól mert ez is csak kaja.
2014. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

OrizaTriznyáák

+2 :D

2014. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Zavarba jövök, fiúk :D
2014. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy egy off: mennyi értékelés kell ahhoz, hogy 100%-on legyen egy válasz? 2 értékelés elég?
2014. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem 2-3 értékeléstől kezd el százalékot adni.
2014. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!