Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges hogy valaki úgy se...

Lehetséges hogy valaki úgy se fejlődik sokat hogy rendben van a kajája?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 17:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Akkor már nekem is:)

A kérdésre pedig még annyi, hogy nem csak az étrend fontos. Nem igaz, hogy 70% étrend 30% edzés. 100% étrend, 100% pihenés és 100% edzés, ha bármelyik is hiányzik nem lesz eredmény, amilyen kéne, hogy legyen. Igazából 4 dolog lenne, mert még a mentális oldal is sokat számít (ha valaki egésznap stresszben van és aggódik ott nehéz lesz fejlődni).

2014. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz :)
2014. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez nem társkereső oldal, mi ez a tolongás? :D

Ha nagyon kíváncsiak vagytok a nyomoromra, akkor írhattok, de nem akarok vagánykodni vele, vagy ilyesmi.

2014. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Pedig egészen hasonlítasz egy mártírbögrére :D

Amúgy nekem is van elég bajom, és mindezt tetézi, hogy nem igazán tudom felmérni, hogy mi mitől működik és nem működik, mert jó evéssel meg rossz evéssel is volt fejlődés is, meg nem is. De még mindig katasztrófa a helyzet.

2014. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sírjunk egymás vállán.
2014. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jó.
2014. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!