Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meddig tömegelhetek ezzel a...

Meddig tömegelhetek ezzel a magassággal, hogy ne veszítsek a gyorsaságomból?

Figyelt kérdés

181cm magas vagyok most és 18 éves. 63kg voltam kicsit több mint egy éve,de mostmár 75-76kg lettem. Csak edzés utáni tejsavó turmixot használtam és vitamint szedtem(már amikor nem felejtettem el). Nagyon vékony kölyök voltam,egész ameddig el nem kezdtem edzeni,minden jól megy és a tömeg is szépen jön elenyésző zsírral,viszont most már kicsit elkezdtem érezni meg a környezetem is felfigyelt,hogy elkezdtem más mozgástartományban mozogni. Gondolok itt arra hogy futáskor jobban bemozognak a vállaim, ilyen oda-vissza riszálósan futok velük. Meg fociban is érzem,hogy a tömeg ottvan.. Nemtudom ez meddig nem hátráltat,mert a szervezetem még könnyedén hízik és jól is nézek ki,csak nem tudom,hogy visszavegyek-e kicsit a növekedés üteméből.


Előre is köszönök minden (normális)választ!



2014. aug. 17. 22:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja bocs,182 vagyok csak elfejeltettem mert most mérték 2 hete.
2014. aug. 17. 22:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Focihoz-kb mint testmagasság - 100. Plusz vagy mínusz pár kg ide vagy oda az nem számít. Nézd meg Ronaldot, hasonló a súlya kb mint a testmagasság cm- 100. De ez legyen szálkás forma!
2014. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem bármilyen mértékű is a tömegnövelés a gyorsaság egyenesen arányosan csökkenni fog vele.
2014. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1# :Szóval legyek 82kg ? Ez elég karcsú...

2# :Hát lábra is edzek,nemtudom az mennyit ad vissza..

2014. aug. 17. 23:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem karcsú, és te kérdezted, hogy mekkora tömeg nem lassít. A választ megkaptad.
2014. aug. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!