Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik tömegnövelőt ajánlanátok?

Melyik tömegnövelőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Most kezdenek tömegnövelőt szedni és nem tudom milyet válasszak.. melyik lenne a legjobb ami izom tömeget is ad és erőben is megdob.

ezekre gondoltam csak nem tudom melyik lenne a legjobb:

- [link]

- [link]

- [link]



2014. aug. 15. 23:55
1 2
 11/16 anonim válasza:
Erőemelő vagyok és szakedzőhöz járok de nem vonom kétségbe a tudásodat, hiszen nem ismerlek. Én bízom az edzőmben, így amit mondd, azt elhiszem, természetesen sok dolognak én is utána olvasok. Nem szedek kiegészítőket csak vitaminokat így elég könnyen elképzelhető, hogy nem tudom, mi milyen hatással van az emberre, csak a kreatinról pont a múltkor beszélgettem az edzővel ezért írtam le, amit tőle hallottam. :) Ja a slussz poén; nő vagyok. Most már biztosan teljes mértékben komolytalannak tartod a szavaimat. :)
2014. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
HarciCsiga tetszik amit irtal meg hiszek benne, csak az a baj hogy olyat nem találtam kisebb kiszerelésben és nekem igy drága :(
2014. aug. 16. 15:51
 13/16 HarciCsiga ***** válasza:
Mennyit szánsz rá?
2014. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
10-13 ezer.
2014. aug. 16. 15:57
 15/16 HarciCsiga ***** válasza:

[link]


Ez egy árkategóriás a másik Jumbo profal csak ez 64 adag nem 40 kevésbé van agyoncukrozva :)

2014. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ez nem is rosz, köszönöm :)
2014. aug. 16. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!