Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelőt ajánlanátok?

Turbo0111 kérdése:

Milyen tömegnövelőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Eddig Hyper Mass 5000-ret szedtem most szeretnék picit komolyabbra váltani :) Jumbon gondolkodtam vagy Brutal-on de más véleményekre is kiváncsi lennék.

2014. jún. 4. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A zöld jumbo kb ugyanaz. A prof már jobb összetétel és a brutal gainer is, mivel nagyobb arányban van benne fehérje. De nem ez a lényeg, nem egy tápkiegtől leszel izmos, hanem az egész napi össz tápanyagbeviteltől. Sőt aki a napi bevitelt megoldja simán szilárd kajából ,az is ugyanolyan izmos lesz, mint aki egy részét tápkiegből viszi be. A tápkieg is csak kaja, nem csodaszer!
2014. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
eszek is mellette rendesen csak nagyon nehezen hízó tipus vagyok :s hyper masst 2 hónapig szedtem 3,5 kilot hozott
2014. jún. 4. 17:09
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nehezen hízol, akkor maradhatsz a több szénhidrátos tömegnövelőknél, nem kell váltanod.
2014. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy megvan nálad a napi 2g x ttkg fehérje? Ezt számolod?
2014. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem nagyon értek hozzá sajnos..nem számolom miből mennyit eszek
2014. jún. 4. 17:17
 6/13 Lipton. ***** válasza:

Attól hogy nehezen hízik nem kell agyoncukrozott tömegnövelőt ennie, ha nehezen hízik emelje meg egy kicsit a napi ch bevitelét.

Sárga jumbo, volumass prof stb. ezek jók, de ez csak edzés utánra játszik :D

2014. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de elég az, hogy ha heti 4 szer edzek és csak edzés után iszom? mert eddig napi kettőt ittam egyet reggel egyet edzés után a boltban tanácsolták ezt :)
2014. jún. 4. 17:19
 8/13 Lipton. ***** válasza:
Nem kellett volna reggel :/
2014. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért az baj? :/ és még annyit, hogy pihenőnapokon is kell inni egyet belőle?
2014. jún. 4. 17:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Edzés után igyad csak.
2014. jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!