Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik tömegnövelőt ajánlanátok?

Melyik tömegnövelőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Most kezdenek tömegnövelőt szedni és nem tudom milyet válasszak.. melyik lenne a legjobb ami izom tömeget is ad és erőben is megdob.

ezekre gondoltam csak nem tudom melyik lenne a legjobb:

- [link]

- [link]

- [link]



2014. aug. 15. 23:55
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szerintem az elsőt válaszd, ha plusz erőt is akarsz, de vigyázz a kreatinnal, mert vizes hatású puffasztott izomlátványt nyújthat.
2014. aug. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
erre hogy tudok figyelni hogy ne nyújtson ilyen látványt?
2014. aug. 16. 01:45
 3/16 anonim válasza:
Erre nem tudok biztos választ adni csak tippem van: normális étrend, kevés kiegészítő, sok, minőségi edzés, de lehet, hogy más módja van, nem tudom, mert nem használok kiegészítőket.
2014. aug. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 HarciCsiga ***** válasza:
(az első válaszoló hülyeségeket beszél) első olyan étrend amiben minimum 2gramm fehérje van szükséged tskg-ként és 4-7gramm szénhidrát második egy multivitamin harmadiknak pedig vehetsz egy tömegnövelőt de ezek közül mindegyik túlárazott és nem is a legjobbak minőségben ha innen választasz akkor a jumbo a legkevésbé rossz itt van az amit én ajánlok: [link]
2014. aug. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
HarciCsiga nem én találtam ki, az edzőm szavait elevenítettem fel és mivel ő tanult ezekről, hiszek neki.
2014. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 HarciCsiga ***** válasza:
Ha nem értesz valamihez ne ossz tanácsokat róla mer koklerság részben ezért is tart itt az emberiség ahol tart mert mindenki érdekes módon mindenhez hozzátud szólni és tanácsokat adni(nem vitatkozni szeretnék csak gondoltam akkor már leírom mit gondolok erről)
2014. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
[link] vagy még erre gondoltam
2014. aug. 16. 14:55
 8/16 HarciCsiga ***** válasza:
ez már elég jó de amit küldtem az kb kétszer ennyi egy picit több pénzért szóval én azt venném (a Scitec semmivel sem jobb vagy rosszabb mint más jó minőségű kiegészítők csak drágább mivel ennek van a legnagyobb reklámja és te amikor veszel egy ilyet azt is perkálod meg azt is hogy nem zsákban van hanem csilivili dobozban )
2014. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
És te honnan értesz hozzá? Ki tudja, lehet, hogy te mondasz hülyeséget... :)
2014. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 HarciCsiga ***** válasza:
Onnan hogy én olvasott vagyok a témában és több év saját tapasztalat is áll mögöttem (nekem ez az életem részét képezi evvel kelek evvel fekszem akárhányszor megszegek egy irtatlan szabályt a sporttal kapcsolatban utána napokig depresszió gyötör továbbá versenyzői ambícióim is vannak a jövőben szóval nem tehetem meg azt hogy ne legyek jól informált ellentétben veled mert eddigiekből az derült ki hogy te egy sima hobbigyúrós vagy amivel nincs is baj mindenki szeretne jobban kinézni egészségesebb és erősebb lenni :) )
2014. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!