Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen testet hogyan?

Ilyen testet hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Ilyen testet hogyan lehet elérni?Elég "csak" szálkásítani? [link]


Tudom, hogy ez nagyon szálkás, de ő vajon gyúrt is előtte? Mivel azért ez nem az a totál kidolgozott test-szerintem.

Illetve esetleg véleményeket is írhattok róla, mert ahogy olvastam sokaknak nem tetszik, bár nekem valamiért sokkal jobban tetszik egy ilyen, mint ami csak úgy feszül, értitek..:D



2014. aug. 13. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő is feszül, csak nincs nagy tömege. Ehhez is kellett edzeni , mert az átlagembernél kicsit izmosabb, szóval nem elég csak leszálkásítani.
2014. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez genetika függő. Teljesen ilyen tested nem lesz. Ha meg vastag csontú vagy akkor el lehet felejteni.
2014. aug. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Én jelenleg 185cm vagyok, és 64KG.Tudom, ez soványnak számít, és az arcom is be van esve kicsit, habár a kockáim kint vannak, de..

2-3hónapja edzek kb, mármint csak itthon, hasprés, meg kicsi súlyokkal szoktam, amiket itthon lehet, tudjátok.Én érzem, hogy erősödöm, a külsőn is kicsit látszik, de ez gondolom kevés lesz ide.

Soha nem próbáltam kondiba járni, vagy bármilyen tömegnövelőt szedni, igazából nem voltam mindig ilyen sovány, hanem 80KG ról lefogytam kb másfél évvel ezelőtt.


Tudom, hogy pont ilyen nem lehet, de kb ilyesmit hogyan lehet elérni?

2014. aug. 13. 16:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Tömegelj fel 85-90 kilóig jó étrenddel, havi max +2kg-ot gyarapodva, majd szálkásíts le. Ez persze években mérhető dolog.
2014. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!