Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt lehet elérni...

Mennyi idő alatt lehet elérni olyan testet mint Jeff Seidnek? Mennyi idő alatt lehet elérni olyan testet mont Zack Zeilernek? Mennyi idő alatt lehet elérni olyan testet mint Lazar Angelovnak?

Figyelt kérdés
170cm,65 kg vagyok ha kérdeznének és körülbelül fél éve edzek komolyan.

2014. júl. 29. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

fél éve?:O

és hány kilóról indultál?


Én anno 63 kilóról 72-re nőttem 3 hónap alatt, szálkásan.

Nyilván én szerencsés alkat is vagyok, de meg is tettem mindent a fejlődés érekében,


Szóval gyanítom hogy te nem tesezl meg mindent érte, így elég sok ide lesz :o egybként 1,5-2 év alatt elérhető, de sok mindentől függ...

2014. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
34%
De cuki az a Zach jézuss :))
2014. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jeff Seid test masfél év alatt?


Kokszos fitnessmodellek teste neked elérhető masfél év alatt?


Mert akkor te vagy a következő Arnold.

2014. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt mondod 2 év alatt el lehet érni olyan testet mint Lazarnak? Ő ilyen testet 10 év alatt csinált,szerintem te tipikus az a gyerek vagy aki feljön gyakori kérdésekre osztja a észt és azt sem tudja miről van szó,59 kilóról indultam tipikus az az alkat vagyok aki hiába eszik nem hízik.
2014. júl. 29. 14:44
 5/8 A kérdező kommentje:
Három honap alatt nem lehet 9 kg izmot felszedni,ha valaki felszed egy év alatt 10kg izmot az már durvának számít,te is nagy kamugép vagy -_-
2014. júl. 29. 14:46
 6/8 anonim válasza:
100%

Tévhitben élsz kedves kérdező!Ez nem ugy megy hogy kigondolod hogy Lazar Angelov testet akarsz és holnapra kész....

1: sohasem lessz olyan tested ,maximum hasonló...mivel mindennkinek más a genetikája...

2:megfelelő étrend nélkűl bele se kezdj

3:ne koxolj,hidd el több kárt csinál mint hasznot...lehet h beszeded és izmosabb illetve erősebb leszel , de az egészségednek lőttek..a kox olyan dolgokat csinál amik visszafordhithatatlanok ! plusz ha abba hagyod a gyúrást akkor a kox által hozott erő és izom tova száll :-). de az egészzséged nem jön vissza !

4: táplálék kiegészítőket használj :-)

2014. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ! :))
2014. júl. 29. 15:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Akiket felsoroltál azok kokszolnak. Ilyen szárazságot ilyen tömeggel nem érsz el soha naturálban. Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de nem fogok hazudni. Naturálban 4-5 év fejlődés van, tehát ha annyi idő alatt nem lettél brutális, akkor később sem, felesleges 10 évet írnod, mert akkor 5 év után már szinte nulla fejlődés van koksz nélkül.

Írj ha valami nem világos.:)

2014. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!