Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék elérni olyan...

Hogyan tudnék elérni olyan alakot mint Jeff Seid vagy Steve Cook?

Figyelt kérdés
Kb 73 kiló vagyok és 173 centi ami szerintem nem a legjobb arány. Mivel focizom nem vagyok nagyon zsíros vagy ilyenek,de a hasamnak van mit fejlődnie!arra gondoltam hogy januártól salátákon fogok élni és visszaveszek a káros kajákból,valamint neki állok edzeni. így megvalósítható egy csodálatos külső? nem ilyen csúf testépítő fajtára gondoltam hanem szálkás kidolgozott szép felső testre! előre is köszi
2013. dec. 27. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Tartsd be a testépítéshez szükséges összes alapelvet a lehető legjobban. Tömegnövelj, szálkásíts, figyelj minden részletre, és meglátod, mit sikerül összehoznod. Pont olyan, mint ők, nem leszel, egyrészt, mert nem sok esély van rá, hogy pont olyan genetikád van, mint nekik, másrészt, ha naturálban nyomod, akkor is letehetsz róla. Nem tiszták ezek a srácok, ezt elhiheted.
2013. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát azt elhiszem,de hogy nyárra egy normális alakom legyen szép lapos hassal,erre vágyom. Csak az a bökkenő hogy nem tudom mennyit,mit? és mikor szabad ennem. meg hogy mennyit kell edzeni.pedig 23 évesen illene már tudnom de hát fogalmam sincsen semmiről
2013. dec. 27. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor olvass: builder honlapján levő alapismeretekről szóló cikkek, vagy a Sárga Kapszula című, könnyen elérhető, e-formátumban is megtalálható könyv.
2013. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tyler913 ***** válasza:
Olyat,mint az övék? Naturálban soha. Szálkás lehetsz,ha ektomorf vagy,viszont ilyen szálkás ekkora izomtömeggel nem. Ennek ellenére ha rendesen eszel és edzel,jól nézhetsz ki,csak válassz inkább elérhetőbb példaképeket :)
2014. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!