Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jó ötlet lenne...

Szerintetek jó ötlet lenne először diéta?

Figyelt kérdés

Nos gondolkodtam egy kicist és megszeretném kérdezni hogy szerintetek jó lenne ez.


Jelenleg 170cm és 59kg vagyok.


Erre lehet azt mondanátok hogy tömegelj-tömegelj de szerintem ez most nem jó.


A testzsír százalékom ha ezt a képet nézzük 20-25% között van. ( [link] )


Arra gondoltam hogy diétázok, kb a kép alapján 15% -ig, majd utána elkezdek tömeget növelni.


Szerintetek ez így rossz hatással lenne rám?


Mi a véleményetek róla?


2014. aug. 5. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan magas a testzsirszazalekod. Csupan izom nincsen rajtad. Inkabb kezdj el szép lassan tomegelni és a sulyokban pedig mindel jobban erosodni. Miutan most kezdenel az is elofordulhat hogy csokken a testzsirod
2014. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok értelme van, hogy lemenj 15re, aztán elkezdj visszajönni 25re megint. Kezdj el most tömegelni így ahogy vagy, az edzéstől amúgyis menni fog le valamennyi a zsírból, miközben jön fel az izom. Utána, ha van már rajtad izom is, elkezdesz szálkásítani.
2014. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59 kilósan nem hinném, hogy brutál zsíros vagy. Mondjuk én 20% testzsír fölött tuti diétáznék. De én nem vagyok pehelysúlyban, más a helyzetem.
2014. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mit értesz diéta meg tömegelés alatt?


diétázni tömegelés alatt is "kell", fogyni lehet edzéssel is. itt szerintem alapvető fogalmak hiányoznak.

2014. aug. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!