Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők, sportolók, hozzá...

Testépítők, sportolók, hozzá értők figyelem! (? )!

Figyelt kérdés

[link] Html


a fenti linken található tejsavó ha fogyni szeretnék még kb 10kgot de nem veszíteni izomból fehérjének jó lehet? Az tudom h a fehérje tartalma min 20g kell legyen és a szénhidrát alacsony mivel fogyni szeretnék, de nem tudom lányként jó választás e? köszönöm.



2014. júl. 25. 14:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

De attól nem kell valami lehetetlen fehérjét választani, ami teli van szénhidráttal, és kilós ára majd duplája, mint egy drága fehérjének. De még jó, hogy megkérdezted, és nem vettél ilyet.


Amúgy teljesen lényegtelen, hogy fiú vagy-e vagy lány, ugyanolyan kell. Mellesleg, nemtudom hova valósi vagy, de a legtöbb városban van scitec/biotech üzlet is, de én már láttam tesco-ba is biotech terméket.


Myprotein olcsó és jó (bár ízre nem tudom milyen, nem próbáltam még, lányoknál azért ez nem szokott lényegtelen lenni), scitec 100% whey protein (pro, de a síma is jó), biotech iso whey zero (cukor és laktóz nélküli, bár a normálisban ami van 2-3g az se fogja a diétát elrontani, max ha tényleg versenyre készülsz), biotech Nitro Pure Whey Gold, vagy biztos ajánlanak még párat.

2014. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Bp.en lakom, eltudom menni Biotech-be, csak szeretném tudni mit akarok venni , nehogy izompacsirtát "csináljon" belőlem az eladó csaj,vagy ne tudjak fogyni, vagy mit tudom én :)

Köszönöm a tippeket!!!

2014. júl. 25. 15:31
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

izompacsirtát, ez jó :D Nah ettől nem kell félned, nem olyan egyszerű az, még férfinak se, nemhogy lánynak.


Amúgy se a fehérje fog fogyasztani, hanem a megfelelő étrend és mozgás. Ez csak annyit segít, hogyha szilárd kajából nem bíród bevinni a napi fehérjemennyiséget, akkor ezzel kiegészíted. De önmagában semmi "izmosító" szerepe nincs.

2014. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Igen ezt már tudom, de ha diétázom és kardiózom heti 3x ilyen napokon utána megiszom a kis shakemet hidd el erősebb leszek mindenkinél :P :)!

Amúgy nem az a cél hogy izompacsirta legyek tényleg:) csak szeretném ha le fogyom a kis 10 kilós hájamat utána látszanak azért az izmaim legalább egy picit:) És a fehérje barátja az izomzatnak az ugye tudjuk :) szóval jóóól kitaláltam én ezt:)

2014. júl. 25. 15:42
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem találtad ki jól. Eleve nőként 1/25 annyi tesztoszteront termelsz, mint egy férfi. Koksz nélkül soha nem lesz egy nő túl izmos még ha akar sem, nem hogy ha nem is akar!

A fehérjepor is csak kaja, nem csodaszer, nem varázspor! Nem instant izom. Ugyanannyit ér egy adagja, mint ha ennél egy szelet húst. Remélem érted? Ez is csak sima fehérje, a húsban is az van. Nem leszel izmosabb egy tápkiegtől. Eleve zsírleadáshoz kalória mínusz kell! Izomépítéshez pedig kalória mínusz. Magyarul nem tudsz izmot építeni diétával.

2014. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
utolsó: nem is ez volt a cél!
2014. júl. 26. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!